Wątek dotyczący artykułu

Vive Tauron Kielce mistrzem Polski! - relacja z meczu Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce

Piłkarze ręczni Vive Tauron Kielce po raz trzeci pokonali Orlen Wisłę Płock i zdobyli tytuł mistrza Polski. Decydujące spotkanie w Orlen Arenie dostarczyło ogromnych emocji.

przeczytaj cały artykuł


ZKS Płock

Tak na chłodno po wczorajszym meczy.
1. WIELKIE BRAWA I UZNANIE dla naszych, chłopaków zostawili serce , płuca i kawał zdrowia na parkiecie. Grając praktycznie jedną 7 postawili się drużynie z pełnym składem, aż żal nie nie mieliśmy tych 3 zmienników oraz nominalnego rozgrywającego.
2. Brawa dla sędziów bo sprostali dużej presji która była po 2 pierwszych meczach finałowych i łatce jaka ciążyła na sędziach. Były oczywiście minimalne błędy w obie strony ale nie mające zupełnie wpływu na wynik końcowy.
Co warte odnotowania delegat co chwila ich wzywał i tłumaczył na bieżąco sytuacje na parkiecie.
Można powiedzieć ... co by było gdyby ta para prowadziła 2 pierwsze mecze.
Mam ogólnie wrażenie że Baum chce coś dobrego zrobić w tym środowisku sędziowskim. Pokazał to po zeszłorocznym PP i wczoraj podczas meczu ... ale niestety pewne osoby w związku go hamują i mu przeszkadzają, bo tak jest im na rękę i nie chcą nic zmieniać.
3. Niestety jest też przykry akcent ... Cupic. Po końcowym gwizdku kopnął piłkę w stronę trybun która z impetem spadła z góry obok matki z dzieckiem na rękach. Centymetry a dostało by dziecko w głowę lub matka ... niestety inteligencja nie jest mocną strona tego typa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Adam Kaniewski

Wie Pan co ? Sledze Pana wpisy od dluzszego czasu. Jest Pan uosobieniem wszelkich negatywnych stereotypow krazacych o starszych ludziach. Wszedzie teksty o prostakach i chamach, jednak nie przeszkadza to Panu wyklocac sie godzinami z nimi na forum. W pewnym wieku niektore rzeczy po prostu nie przystoja...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzysztof Blumberg

widzisz,że sterotypy nie działają!!!A co ty wiesz o moim wieku?sugerujesz się moim zdjęciem? znakomita większość twoich koleśi i ty sam macie przygłupawe awatary...A ja co! mam być gorszy?nie grzeszysz inteligencją!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.