Wątek dotyczący posta na blogu

Premier Liga - Typer

Freudysta

Witam was w typerze ligi rosyjskiej. Ligi, której osobiście w typowaniach mi brakowało więc stwierdziłem że ja się za to wezmę. Typowanie rosyjskiej Premier Ligi jest bardzo proste. Typujemy systemem 1,X,2 bez podpórek. Za trafiony typ otrzymujemy 3 punkty. W każdej kolejce będzie również tak zwany (…)

przeczytaj cały artykuł

Grzes258

Kolejka 29:
Amkar – Zenit Sankt Petersburg 2
Torpedo Moskwa – Ural 2 Sapeta
Spartak Moskwa – Ufa 1
Krasnodar – FK Rostów 1
Sarańsk – Terek 1
Dynamo Moskwa – Tula 1
Lokomotiw Moskwa – Kubań X
CSKA Moskwa – Kazań 1 Eremenko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grzes258

Witam no ta kolejka dobra dla nas :) ja zapomniałem że liczona X2, choć szczerze muszę przyznać że nie interesuję się zbytnio ligą rosyjską jakoś mnie ona nie pociąga ;) ale wynik oczywiście cieszy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Gram pierwszy raz w typera rosyjskiego,mnie ta liga mało interesuje jedynie La Liga, PL czy Bundesliga.Reszta jakoś mniej,nie dlatego,że tam nie mam swojej ulubionej drużyny tylko po prostu te ligi są mało atrakcyjne,to samo Ligue 1( ale gram w typera) tak jak i Ty:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.