Wątek dotyczący artykułu

Zbigniew Boniek: Karny dla Legii prawidłowy

- W meczu Legii z Jagiellonią nie było rażących błędów sędziowskich - powiedział w rozmowie z RMF FM, prezes Polskiego Związki Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

przeczytaj cały artykuł


Modafi

szybki lopez: Popatrz tylko, jak w normalnych ligach obrońcy zachowują się w takich sytuacjach. Po prostu minimalizują ryzyko takich zdażeń chowając lub trzymając ręce ZA plecami. Aż tak ciężko to pojąć ? Chłopie, oglądaj ligi zachodnie, to sam się przekonasz. Zresztą dziwię się, że trenerzy w naszej lidze nie wpajają takich nawyków u swoich graczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szybki lopez

oglądam, oglądam i łapię się za głowę do czego doprowadziło paranoiczne sędziowanie... Ta nowa praktyka to tylko i wyłącznie wina sędziów, którzy nie są w stanie zastosować prostego przepisu. Nie jest niewykonalnym zadaniem ocena, czy zawodnik zagrał umyślnie czy nie, ale po co się wysilać, jak można gwizdnąć wszystko, bo "powiększył obszar ciała", przecież to jest jakaś kpina, samo wyrażenie jest z punktu widzenia logiki bzdurne. Swoją drogą dożyjemy powtórek? Wydaje mi się, że nie. Zawsze łatwiej łowić ryby w mętnej wodzie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.