Wątek dotyczący artykułu

Cavaliers znów lepsi od Hawks. Finał coraz bliżej

Cleveland Cavaliers są coraz bliżej wielkiego finału NBA. Zespół pod wodzą świetnie dysponowanego LeBrona Jamesa po raz drugi pokonał Atlantę Hawks, tym razem 94:82.

przeczytaj cały artykuł

jaet

Nie lubię Bronka, ale trudno odmówić mu umiejętności. Generalnie ciężko się to jednak ogląda, przynajmniej mi. Dla mnie po Michaelu zdecydowanie Kobe. Szyna podrzuć mi proszę jakieś namiary na tę opinię Jordana. Wygląda na to, że Bulls byli najbliżej i kto wie jakby się to skończyło gdyby wyszli na 3:1. Atlanta jest na najlepszej drodze do sweepa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
heat_rays_fan

Jak mnie takie gdybanie irytuje. Idac Twoim tokiem to gdyby Rose nie trafil w game 3 to byloby 3:1 dla cavs po 4 meczach. Ale trafil jeden i drugi i bylo po 2. Gdyby w zeszlym roku sas nie wygralo 4 meczy w finalach to Miami byloby mistrzem, gdyby w 2013 Ray nie trafil trojki to sas byloby mistrzem, gdyby gsw tak nie trafialo trojek jak teraz to by nie wygrywali...no sorry mozna tak w nieskonczonosc ale do niczego to nie prowadzi

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
viper23

Masz racje i mądrze mówisz o takim gdybaniu.....a jaet to fanatyk bulls i jemu nie przetłumaczy bo jest zapatrzony tylko w te swoje cienkie byczki:)

| Odpowiedz
blokuj
jaet

Ty udajesz, że nie wiesz o czym piszę, czy tak na poważnie? Nie chodzi mi o farciarski rzut Bronka, bo to zawsze może się zdarzyć. Chodzi o to, że do tego rzutu nie powinno dojść, bo wsześniej Blatt wpadł na parkiet i energicznie brał czas, którego już nie miał. Wiesz co to oznacza? Dach i piła dla Bulls. Wszyscy widzieli, tylko nie sędziowie. Co ciekawe nie poprosili nawet o wideoweryfikację. Gdybyś miał wątpliwości jak to zwykle masz w zwyczaju, to podpowiadam - sędziowski babol potwierdzony później przez władze ligi.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.