Wątek dotyczący posta na blogu

SLM 2 edycja - Zastępstwo

marco928

Miało być zastępstwo chwilowe, a wyszło na stałe. Pewne sytuacje zostały niewyjaśnione do końca... ...i widocznie tak musiało być. Dla uporządkowanie gry chciałbym najważniejsze punkty regulaminu przedstawić, zeby do końca zabawy, nie było już żadnych wątpliwości. ----------------------------------------------------------------------------------------- (…)

przeczytaj cały artykuł


marco928

Na to chwilę wynik finału jest następujący:
--------------------------------------
Włókniarz 69,2 - 60,5 Staleczka
--------------------------------------
U Włókniarza zagrało do tej pory 9 zawodników, u Staleczki 8. Obaj mają w składzie Sancheza, więc właściwie zostało 1 na 2. Dla Włókniarza będzie punktował jeszcze Smalling, a dla Staleczki Courtois i Holebas.
--------------------------------------
Na ten moment przewaga Włókniarza wynosi 8,7. Jeśli po meczach BPL zwiększy się do ponad 10 punktów, to już dzisiaj poznamy zwycięzce 2 edycji SLM. Jeśli nie, to trzeba będzie zaczekać do poniedziałkowego meczu Romy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Tibo Courtois nie gra w ostatnim meczu Chelsea w lidze. Jeśli nie stanie się coś nadzwyczajnego (czerwona kartka, bądź kontuzja Cecha) to Belg już dzisiaj nie zagra, a Staleczka otrzyma punkty za rezerwowego bramkarza - Diego Alvesa. Nie jest z jego punktu widzenia to korzystna informacja, gdyż za wczorajszy mecz bramkarz Nietoperzów otrzymał jedynie 5 punktów.
Włókniarz coraz bliżej końcowego triumfu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.