Wątek dotyczący posta na blogu

Symulacja Meczu KS Toruń - GKM Grudziadzc

Jankes_ RSKZ

Witam wszystkich sympatyków żużla nudząc sie troche posnatowiłem zrobic symulacje żużlowa w meczu KS Toruń - GKM Grudziadzc jest to program a właściwie gra żużlowa żużel2002full dostępna do sciągniecia myśle że może byc mały szok w szczególnosci kibiców z Grudziądzca ;)Statystyki meczu rozegranego dnia (…)

przeczytaj cały artykuł


ЦТ

Tańczący powie, że wygrają 21:69. Uzasadni to "dniem konia Rujnera i Nowaka". Przedpełski i Fajfer po przegranym biegu juniorskim nie będą zdolni do jazdy w kolejnych biegach, bo będą załamani umiejętnościami młodzieżowców GKM-u.
Grisza Łaguta jak zobaczy swojego brata na motorze, również się załamie, gdy Artiom mu powie: "Moi brat cieniaz" (pa ruski).
Kacper Gomólski zamiast jeździć będzie kłócić się z Buczkowskim o miejsce w kadrze i przeklinać na cały park maszyn, że Cieślak go zdradził, niczym najwierniejszą żonę.
Superszpiedzy: Okoniewski i Jeleniewski skłócą totalnie ze sobą Doyle'a i Holdera, który z nich jest bardziej prawdziwym Australijczykiem.
Ponadto cała ekipa Torunia dodatkowo straci morale, kiedy przypomni sobie, że wcześniej w ich ekipie jeździł Gollob.
Pierwotnie GKM miał wygrać 15:75, ale przed nominowanymi zadzwoniła spłakania księgowa GKM-u błagając chociaż o 3:3 żeby budżet wytrzymał.
Gkm braz z kolei założy kolejne multikonto i będzie walić bezproduktywne posty z prędkością 10 na minutę, z czego 99% będzie obrażać Rzeszów, ich kibiców i Toruń. Oczywiście typ taki sam jak tańczącego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.