Wątek dotyczący posta na blogu

" Typer Ligue 1 " KONIEC sezonu 2014/2015

użytkownik usunął konto

Witam serdecznie na blog-typerze pierwszej ligi francuskiej w piłce nożnej :)Typujemy w najprostszy możliwy sposób: 1-X-2 bez podpórek. Za każdy poprawny typ otrzymujemy 1 pkt, za mecz hitowy 3 pkt. Zachęcam również w odrębnym blogu do wyboru meczu hitowego na następną kolejkę. Dodatkowo wprowadzam (…)

przeczytaj cały artykuł


kazim

Podziękowania dla prowadzącego tego typera , dla wszystkich uczestników za wspólną zabawę oraz gratulacje dla zwycięzcy który mimo iż nie wygrał żadnej z poszczególnych rund , nie ma w kolekcji żadnego OPS-a , to na koniec sezonu zgarnął laur dla zwycięzcy. Tym większy szacunek za utrzymanie wysokiej formy przez cały sezon. Gratuluję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

No Ty byłeś 3 razy na 1m-cu i raz na drugim, gdybyś grał 19 kolejek pewnie znalazłbyś się na podium :) Jako jeden z trójki zdobyłeś 2xOPSa ;), Grześ raz był pierwszy i 3x drugi, ale Opsa mu się nie udało wytargać, w zasadzie nie miał wpadek, prócz pierwszej kolejki u Kolegi Monaco jeszcze :) Dzięki za udział we wszystkich kolejkach u mnie :) Zapraszam po przerwie na cały nowy sezon :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.