Wątek dotyczący artykułu

Termalica Bruk-Bet Nieciecza może grać w T-Mobile Ekstraklasie

Klub z Niecieczy otrzymał licencje na grę w T-Mobile Ekstraklasie podobnie jak jego główny rywal - Wisła Płock. Termalica Bruk-Bet zgłosiła stadion zastępczy w Krakowie.

przeczytaj cały artykuł


z_i_u_t_e_k

Masakra klub ze wsi bedzie to co z Amica Wronki i Grodziskiem no ale kto bogatemu zabroni szkoda tylko ze brak ambicji takiemu bogaczowi na cos wielkiego bo tak to widze jesli ktos inwestuje w klub na wsi pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jendker83

No to czemu bogacze z "wielkich" miast nie pokażą mu, gdzie jego miejsce? Przecież w takim Wrocławiu, Szczecinie, Zabrzu, Chorzowie, ale też I-ligowych Katowicach, Suwałkach, Gdyni czy Płocku na pewno żyją przynajmniej równie bogaci, jak nie bogatsi od właściciela Termalici.
Piszesz, że brak mu ambicji na coś więcej, a niby co - twoim zdaniem - miałby facet zrobić? Niech zgadnę: pójść na kolanach do jednego z klubów z wielgachną historią i tam błagać, by raczyli wziąć jego pieniądze? A jak już by je wzięli, to by je przejedli...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.