Wątek dotyczący artykułu

Łukasz Całujek wraca do Płocka. "Mamy wobec niego plany"

Łukasz Całujek będzie w przyszłym sezonie bronił barw Orlen Wisły Płock. Utalentowany zawodnik wraca na Mazowsze po wypożyczeniu do PE Gwardii Opole.

przeczytaj cały artykuł

Wismar

Chciałem zwrócić uwagę majonezom że z Piechowskiego też się każdy śmiał a jak rzucał gaciami o parkiet to już tak śmiesznie co niektórym nie było ! Nie wspomnę o Moryniu który pojechał Cupka aż się chłopaczyna zagotował! Jestem pewien że z Całujka też będzie dobry grajek!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pioo

kazdy z nas widzi ze Manolo wykonuje tutaj kawal dobrej roboty. Tylko nie nasz zarzad. KIEDY BEDZIE NOWY KONTRAKT DLA MANOLO !!!!!!!!!!!!!!?????????? Konkurencja nie spi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Najlepsi z naj...

Domyślam się, Smarkuś, że w ostatnim czasie musiałeś gdzieś posmakować najlepszego majonezu w Polsce, czyli kieleckiego, bo od dwóch dni dostrzegam w Twoich postach częste do niego odniesienia. Może to tylko przypadek, a może świadomy wybór konsumencki, ale mam nadzieję, że Ci smakował i że, nie daj Boże, nie strułeś się. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.