Wątek dotyczący artykułu

Drużyna Polonii razem wyjeżdża do Krakowa. Andriej Kudriaszow: Wracam na stare śmieci

Drużyna bydgoskiej Polonii na mecz do Krakowa wyjeżdża już w sobotę. Większość Polonistów nie zna toru Wandy, jednak Andriej Kudriaszow właśnie w Krakowie rozpoczynał karierę na polskich torach.

przeczytaj cały artykuł

Gerhard Malberg

Latwo w Krakowie nie bedzie.Ale teraz to latwo mozna sie na skorce od banana wy....Polonia podchodzi do sprawy powaznie robiac taki wyjazd.Zycze powodzenia sasiedzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gerhard Malberg

Bardzo mi przykro Kolego ale ja czekam na Derby z Polonia Bydgoszcz.Tak wiec tylko wygrane Polonii mnie interesuja.Jednakze przy przegranej Polonii nie staram sie analizowac przyczyny ani szukac lekarstwa.Mam taki luksus ze jestem z Torunia a Polonii kibicuje z egoizmu nie z sympatii.Tyle dobrze ze nie szkodze,nie wkur...nie madrze sie czy nie doradzam.Bydgoszcz to doswiadczony osrodek sportu zuzlowego i sam sobie poradzi ze swoimi sprawami.Obcy niech sie nie....bo to nic nie zmieni.Wasze podworko, wasze problemy a jak bedzie sukces to tez Wasz.Jak Grudziadz potrafil po 15 latach powrocic do ekstraligi to Bydgoszcz tez tam trafi.Z Waszym doswiadczeniem i potencjalem to tylko kwestia czasu.Watpie by dlugo trwal ten kryzys.Ale jak pisalem,to Wasze sprawy.Stawiam na Polonie....teraz Kolega wie czemu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gerhard Malberg

Tyle lat byly Derby to czlowiek przywykl.A mecze z Rzeszowem,Tarnowem,Wroclawiem....coz.To takie dalekie i odlegle miasta.Bydgoszcz to zupelnie inna sprawa.......

| Odpowiedz
blokuj
LEKTORKLETT BKSBKS

pożyjemy, zobaczymy, a co będzie to i tak poza nami się stanie, ale powinno być ok.Najważniejsze żeby nasi "gryźli tor", a i kibice, którzy będą chodzić na zawody.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Gerhard Malberg

Oby.O ile ekstraliga dociagnie do sezonu 2016 w obecnej koncepcji.Mam nadzieje ze obecna forma rozgrywak pojdzie na smieci.Zuzel nie moze byc tak drogi by kluby bankrutowaly a kibice nie mieli na bilety.Zagraniczni zawodnicy zarabiaja zbyt duzo a nic takiego nie prezentuja.To miedzy innymi ich stawki za pkt i podpis doprowadzily wiele klubow na skraj bankructwa.Na torze "gfiastorof"potrafi objechac dobry polski junior.To co to za pajac za olbrzymie pieniadze?Przeplacony i gow...warty.Mysle ze czas zaczac dyskusje o pieniadzach i regulaminach na sezon 2016 i dalsze.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
Gerhard Malberg

Powinno byc wiecej spotkan,to fakt.Ale to nie wszystko.Powinny zostac wprowadzone rozwiazania ktore spowoduja ze z jednej strony wiecej polakow bylo na torze,szczegolnie mlodziezy i by zawodnik zagraniczny nie kosztowal tak drogo.Oczywiscie dolny KSM tez jest potrzebny by nie robic syfu meczem do 1 bramki.Generalnie zuzel powinien byc tanszy bo inaczej zginie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.