Wątek dotyczący artykułu

FC Barcelona znów za mocna - relacja z meczu FC Barcelona - Vive Tauron Kielce

Zawodnicy Vive Tauronu Kielce po raz drugi ulegli w półfinale Ligi Mistrzów FC Barcelonie. Tym razem kielczanie przegrali 28:33 i ponownie przyjdzie im walczyć w finale pocieszenia.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Jąkała

Myślisz, że kibice Realu będą w sobotę kibicować Barcelonie w Berlinie ?
Nie będę hipokrytą, i nie będę udawał, że kibicuję polskiemu zespołowi jak to nam kibicowano w Skopje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaco65

Ja tam kibicowałem Wiśle w meczach Ligi Mistrzów. Tym się różnimy... dla mnie Polska jest ważniejsza niż klubowe przepychanki. Bez odbioru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Golden_CK

Kiedyś była taka przyśpiewka: "Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina, oprócz tego Płocka, tego s...na" i jak widać była to czysta prawda. Żałosne jest to, że nie potrafią odłożyć swoich kompleksów na bok nawet wtedy gdy chodzi o puchary. W ten sposób pokazują tylko jak małym klubikiem jest obecnie Wisła Płock.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Jąkała

W takim razie szacunek dla Ciebie !
Ale po meczu w Skopje i komentarzach tu pisanych nie wierzę w takie zapewnienia.
Ja osobiście od lat 90-tych kibicuje THW Kiel i to właśnie nim kibicuje co roku o tej porze.
Natomiast gdybyście dziś wygrali to pogratulowałbym Wam jako pierwszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.