Wątek dotyczący artykułu

Finał TBL: Turów po raz drugi wygrał ze Stelmetem!

Co to był za mecz! PGE Turów po emocjonującym starciu wygrał po raz drugi ze Stelmetem i tylko dwa zwycięstwa dzielą mistrza Polski od obrony tytułu! Zielonogórzanie zmarnowali świetną okazję!

przeczytaj cały artykuł

Peryskop

Miałem się już nie odzywać w tym sezonie bo zauwazyłem ,że im bardziej się podsuwa dobre pomysły JJ tym bardziej przynosi odwrotny skutek i robi się odwrotnie( jakby na złość kibicom?). Praktycznie od samego początku sezonu mówiłem i nie tylko ja ,żeby koniecznie WYMIENIĆ CENTRÓW !!! na znacznie lepszych bo Hrycaniuk jest totalnym nieporozumieniem ,ale nikt w tym klubie tego nie zrobił no i niestety są teraz tego efekty. Po raz kolejny ewidentnie przegrywamy przez BEZNADZIEJNYCH CENTRÓW !!! A wystarczyło tylko zrobić chociaż jeden dobry transfer podkoszowy i wydaje się ,że to Stelmet miałby dzisiaj uśmiechnietych kibiców i 2:0 na koncie w finale. A tak JJ i spółka płacą kolejnym przegranym meczem za swoją ignorancję i nieliczenie się z opiniami kibiców .Powiem więcej to co mówimy i piszemy na tych wszystkich forach to nie jest takie gadanie dla samego gadania ,a bardziej sugestie wynikające i płynące z serca kibiców dla których los Stelmetu i ich drużyny jest bardzo ważny i w większości życzymy mu jak najlepiej. Na marginesie dodam iż cieszę się ,że wreszcie Zamojski odpalił bo jest to zawodnik ,który był i jest przez niektórych kibiców bardzo surowo i niesprawiedliwie oceniany.
Zawsze uważałem i uważam ,że Zamojski ma ogromny potencjał i Stelmet nie powinien się pozbywać takiego zawodnika ponieważ jest on jednym z kilku zawodników który powinien zostać w Stelmecie na kolejne sezony.
W przeciwieństwie do krytyki Hrycaniuka ,która nie wynika z tego że Hrycaniuk się nie przebudził lub ,że się obija tylko bardziej z tego że po prostu dla niego gra o taką stawkę to STANOWCZO ZA WYSOKIE PROGI !!!
Co do Aarona to nie mam do niego najmniejszej pretensji za ten incydent w końcówce meczu uważam ż,e gdyby w trakcie meczy nie popełniono innych błedów Stelmet nie musiałby się tak stresować w samej końcówce.
Na sam koniec powiem,że Stelmet jak na zespół ,który praktcznie gra BEZ CENTRÓW !!! to radzi sobie naprawdę zadziwiająco dobrze w konfrontacji ze Zgorzelcem który potrafił skompletować naprawdę bardzo mocny zespół ( ale do tego trzeba mieć ludzi którzy znaja się na wyławianiu z rynku dobrych grajków !!!) . Bardzo żałuje tego ,że nie zatrudniono ,(a wystarczyło zatrudnić tylko chociaż jednego klasowego centra) i wynik mógłby być na naszą korzyść ,a tak pozostaje się po raz kolejny oblizać smakiem, pogratulować Zgorzelcowi drugiej wygranej i liczyć na cud w kolejnych meczach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
michalzg

Słusznie. TO nie wina Hrycaniuka, że Jasiński z Walterem na siłę robią z niego pierwszego centra. Dopóki Jasiński nie zrozumie, że w drużynie musi być jeden klasowy center, dopóty drużyna będzie w mękach grała, starając się zatuszować te braki ale i tak efekt na końcu będzie podobny jak w tym roku. Jasiński jest ślepy i licze tylko że Saso już niedługo budując zespół na przyszły sezon nie ulegnie Jasińskiemu i zbuduje siną ekipę pod kosz, bo deska i podkoszowi mają ogromne znaczenie w walce o najwyższe cele.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.