Dyskusja

Kriss83

To ja moge napisac tak! Zielona miała szczescie, ze Zagar jechał słabo bo miał zatrucie! 1,1,1 ;) i co mi odpiszesz? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubazu-Fanka

Nie wiadomo jak jechałby Zagar w innych okolicznościach, tak samo ja mogę powiedzieć, że jakby AJ jechał na swoim poziomie to byście na W69 nie zaistnieli... ;)
A to, że w 11 Falubaz przed upadkiem Pepe jechał na 5:1 to fakt a nie żadne przypuszczenie, potem się widocznie posypaliśmy i to powie Ci każdy, kto patrzy obiektywnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Toronto86

Zagar pojechał w 5 meczach poniżej oczekiwań. Zagar liga 5 punktów. Zagar GP 8. Widzisz różnice. Co w GP łatwiejsze biegi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
GW speedway

Na czym polegał pech Zielonej? Na tym, że Protasiewicz popełnił błąd i zaliczył glebę?!!! Błąd zawodnika to nie pech tylko element sportu bo to wina zawodnika była a nie pech!!! Idąc twoim tokiem myślenia to my też mamy ciągle pecha bo popełniamy więcej błędów. Ośmieszasz się gościu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.