Wątek dotyczący artykułu

Władysław Komarnicki: Koniec marzeń o play-off

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów przegrała we Wrocławiu z Betardem Spartą. Dla mistrzów Polski była to szósta porażka w tym sezonie. - To koniec marzeń o play-off - twierdzi Władysław Komarnicki.

przeczytaj cały artykuł

Sebek77

Panie Władku mimo że jestem kibicem z Gorzowa to śmiem powiedzieć że już tydzień temu było wiadomo że jest koniec marzeń o PO. Nic pan nowego nie wymyśliłeś. Przed końcem poprzedniego sezonu było widać że kilku zawodników trzeba zmienić. Zostało tylko 8 spotkań a spadek coraz bliżej. Po dzisiejszym meczu widze że Zagar wyciągnął wnioski po ostatnich porażkach do Bartka i Nielsa żadnych zastrzeżeń. Krzysiek nie wiem co się dzieje ale widzę że ta sama sytuacja co z Hampelem w zeszłym sezonie. Gapa ma strach w oczach jak zostaje na starcie. Czy się Stal podniesie? Tego nikt juz nie wie i nie będzie wiedział... Jako kibic Stali mogę powiedzieć, że będę do końca z Wami bo Kocham ten sport. Byłem z Wami kiedy byliście w pierwszej lidze, jestem teraz i będę gdy spadniecie. Pozdrawiam kibiców żużla z całej Polski...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebek77

Dla tego sportu warto przychodzić. Niech nam Stasiu tor zacznie dobrze szykować to chociaż nam kibicom widowiska nikt nie zabierze mimo przegranych meczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sympatyk żu-żla

Kolego czytając Twój post jestem takiego samego zdania,P Władysław swymi typami się ośmiesza ja rozumie każdy kibic fan chce aby jego zespół wygrywał ale na to należy patrzeć realnie. PO to już było po ostatniej kolejce że nie będzie, tylko należy myśleć jak ratować się przed spadkiem, Zmiana trenera też jak pisałem nic nie da jak skład nie jedzie pozdrawiam. Jako fan Gorzowa opisałeś sytuację realnie swego klubu masz + pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Sebek77

Jak każdy kibic chce żeby moj klub wygrywał. Ale kiedy jest zle nie można się oddalać tylko tkwić z klubem dalej. Mieć nadzieję że wyjdą z dołka. Realnie patrzac jest szansa zostać w lidze ale każdy teraz błąd może drogo kosztować i być bolesny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jacektorun

Nigdy bym nie pomyslal ze Stal bedzie walczyc o utrzymanie z GKM-em i Rzeszowem...A tak jest niestety bolesna prawda...I na dodatek to przegrywa...

| Odpowiedz
blokuj
Sebek77

Ja bym też nie pomyślał. A jednak tak się dzieje. Brawa dla Was z Torunia za wygrany mecz. W czwórce już jest Lesxno, Toruń, sąsiedzi z Zielonki i Wrocław.

| Odpowiedz
blokuj
PL

Spoko nawet jak nie zdobędą ŻADNEGO punktu przez cały sezon to i tak nie spadną , w 1 lidze nie ma zespołów , które by się pchały do Elipy.

| Odpowiedz
blokuj
RzEsZoW

Spoko,spoko! - Zaraz Julja wkroczy na kontrakt a za nią
"pokryjomu" jeszcze jeden fachowiec wymiatacz! Ekipa mocna! Dacie radę.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.