Wątek dotyczący artykułu

KS Toruń vs. MRGARDEN GKM Grudziądz: pomeczowe hop-bęc

Drużyna z Torunia potwierdziła wysoką formę i wygrała swój czwarty w tym roku mecz. Tym razem w pokonanym polu Anioły zostawiły MRGARDEN GKM Grudziądz.

przeczytaj cały artykuł

Asfodel

Jak widzę postawę juniorów GKM przypomina mi się taka anegdota związana z juniorami Polonii Bydgoszcz, którzy też swojego czasu byli "tragiczni". Na meczu z jeszcze Apatorem siedział na naszym sektorze kibic z Bydgoszczy. Przed biegiem młodzieżowym wpisał do programu wynik 5:1 dla nas. Po biegu musiał niestety ten wpis skorygować bowiem... żaden z juniorów Polonii nie dojechał do mety. Pan podsumował ten bieg następująco: cóż przeceniłem ich:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Oko Na Maroko

A ja pamiętam transparent 'Fanów 7go biegu' z Bydzi... Swego czasu bieg młodzieżowy był rozgrywany jako siódmy. Mieli chłopaki zdrowy dystans do swoich juniorów :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.