Dyskusja

Betard Sparta Wrocław Fogo Unia Leszno

Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno
4 czerwca 2015, 17:00

57 : 32
relacja

Komentarz usunięty
Electra

To nasza wina, że Piotrek się rozwalił? Spreparowany tor ? Nie żartuj. Ja nienawidzę ucieczek z finałów, powiedziałam coś na ten temat? Nie !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

tego nie wiesz,dzis gorzow zrobil bonusa na stali rzeszow-gkm-ma juz pojechane-jak bedzie sklad oszczednosciowy,to kto wie jak dalej sie tabela bedzie ukladala.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kurski

No tor lipa niestety ale kontuzje to tak trochę z powodu błędów na torze i nieszczęśliwych zbiegów okoliczności ;) W każdym bądź razie tor mógłby być zdecydowanie lepszy

| Odpowiedz
blokuj
JUS

Lol mozna przegrac ale nie na takim torze zobaczymy jak mecz bedzie zagrozony to takiej maczki im nie pozwola zrobic

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

HAHAHAHAH czekam na to!W pełnym składzie w PO zmiazdzymy Was dwa razy,najpierw w Czewie,a potem u siebie!Wy tylko potraficie wygrywac u siebie z połamanym rywalem!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ks vitold

powiedz mi to kogo mamy do was podesłać aby było dla was ok.
my się pogodzimy z porażką ale niech nikt z młodych tam u was nie ucierpi...
(możemy posłać samych młodych ale oszczędźcie im kości..).

| Odpowiedz
blokuj
ks vitold

no ale ja spytałem ciebie czy zgodzisz się na to aby do was posłać młodzieżowy skład tylko po to aby było normalnie...
my przegrywamy u was ale wyjeżdżamy cali..
nie będziesz potem nas wyzywał że zrobiliśmy to specjalnie..(?)
że oddaliśmy mecz bez walki..(?)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Fedono

przyjedziecie Pierniki , przegracie i oddacie bonus... Tyle u nas zdziałacie + zwiedzicie fajne duże miasto, turystycznie fajna opcja.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.