Wątek dotyczący artykułu

Czy wrocławski tor był bezpieczny? "Nie odbiegał od normy"

Czwartkowy mecz PGE Ekstraligi pomiędzy Betardem Spartą Wrocław a Fogo Unią Leszno obfitował w upadki. Po zakończeniu rywalizacji opinie na temat stanu wrocławskiego toru były sprzeczne.

przeczytaj cały artykuł

Electra

Jak? Pokaż mi to. Wiesz co Protasiewicz mówił rok temu po meczu we Wrocławiu? Że jeszcze nigdy nie był tak zmęczony po żadnym spotkaniu. Ten tor jest po prostu wymagający i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kubafornal

Żużlowiec odniósł się także do tematu wrocławskiej nawierzchni, na której obie drużyny ścigały się w niedzielne popołudnie. - Wydaje mi się, że ta drużyna sama "ugotowała się" własnym torem, który nie jest totalnie do ścigania i żużla. Jest fajnie, kiedy wygra się start i już na wyjściu z pierwszego łuku można wpisywać punkty za bieg. Ile było dzisiaj wyprzedzań? Może z jedno i to po błędach w pierwszym łuku gdzie porobiły się koleiny. Jednak to już na szczęście nie jest nasz problem. W tej rundzie już do Wrocławia nie przyjedziemy - skomentował.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kubafornal

po raz kolejny pytanie czy jedna ścieżka to regulaminowy tor... gdyby był norlamny nie pchaliby się wszyscy do krawężnika i nie było by sytuacji z biegu 4

| Odpowiedz
blokuj
Electra

Ja nie rozumiem.. Od czasu cieślakowej przebudowy we Wrocławiu ciągle tak jest, jakikolwiek tor by nie zrobili. Twardy czy przyczepny, nie ma znaczenia, po prostu nie jest widowiskowy. Więc skąd NAGLE po paru latach taki krzyk?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
kubafornal

ciągle tak jest? ja Cię błagam... nigdy nie był super widowiskowy ale dalo się jechać szerzej. Wczoraj odejście na 50cm skutkowało wypzredzeniem... to jest żużel?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Electra

Dalej się da jechać szerzej. Na przykład z Gorzowem Tai wyprzedzał po szerokiej. Tor jest taki sam jak rok temu. Od zawsze we Wrocławiu niosła tylko 'mała'. Grudziądz przegrał tutaj wyżej niż wy i jakoś nie zwalali wszystkiego na tor i 'jedną ścieżkę'. Dlaczego ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
kubafornal

da się jechać szerzej? widziałem mecz więc nie gadaj. jak ktoś wygrał start i trzymał krawężnik było po temacie....wystarczyło ciut odjechać i stawało się w miejscu

| Odpowiedz
blokuj
kubafornal

Art. 9. 1. Tor musi być tak przygotowany do zawodów, aby nawierzchnia zapewniała
płynną jazdę i możliwość wyprzedzania na całej długości i szerokości toru.

| Odpowiedz
blokuj
Electra

Mówisz to po dwóch meczach? Serio? Co Ty tak za Lesznem stoisz? Ubezpieczasz się już , żebyś miał co powiedzieć po porażce we Wrocławiu ?

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Ja za Lesznem?Ja przed meczem byłem za Wami.PO prostu nienawidzę jak ktoś wygrywa na spreparowanym torze i na kontuzjach rywali.Porażka we Wrocku?Byle objechać mecz cało.My już na wyjazdach wygrywać nie musimy.W Lesznie sobie zaklepaliśmy PO.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Electra

Dobrze wiesz, że nie był spreparowany. Dostał dobrą ocenę od sędziego i komisarza. Nic sobie nie zaklepaliście, przegracie u siebie dwa mecze i PO wcale nie będzie takie pewne..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Oczywiście,że był spreparowany i oczywiście,że sobie zaklepaliśmy.Przeanalizuj sobie kalendarz.PO mamy już pewne.W Lesznie i Gorzowie nikt nie wygra już.Do tego teraz mamy Stal u siebie ,więc kolejne pewne 3 pkt.Zaklinasz rzeczywistość,bo nas nie lubisz i tyle.Jeszcze niedawno pisałas,że jesteśmy obok Gorzowa najsłabsi w lidze bodajże ,a potem wygraliśmy 2 wyjazdy.Jeszcze nie raz Toruń Cię na ziemie sprowadzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
śrem

Ma pytanie jakie bęcki Leszno dostało matołku,musielak kontuzja jechał na sztuke ,brak piotra ,przemek jechał z kontuzja tylko smektała był zdrowy ,nawet nicki jechał bardzo poobijany w lidze duńskiej ,do tego wałek z torem jedziecie po trupach i nych zawodników ,ale mam nadzieje ze kara w Lesznie was nie ominie tego wam zyczę z całego serca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Porażka Leszna było mi na rękę ,więc żadnego bólu tyłka nie ma.To oznacza,że jestem obiektywny i nie mam powodu ślepo hejtować Waszego toru.

| Odpowiedz
blokuj
Electra

Kiedyś w takich warunkach się jeździło, nikt wtedy nawet nie pomyślał, żeby płakać na tor. A teraz? Mała koleinka, jedna ścieżka, krzyk o byle co.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.