Dyskusja

FG MAX

Dlaczego ty ciągle wypisujesz " co by było" ??? gdyby to , gdyby tamto poprzedni sezon nic cię nie nauczył , wiec możesz się szykować na kolejne rozczarowania

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAA na razie to Twoja Stal jest jednym wielkim rozczarowaniem hahahah,kto gdybał w 2012 z kotnuzja Zmarzlika???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jawor 1977

ja tam parcia na po nie mam z resztą daleko jeszcze mamy napisałem tylko że za dwa lata będzie git teraz to mamy utrzymanie prawie pewne bo ta liga jest dziwna w tym roku a co do wakacji nie potniemy się

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Ż_N_B

Ktoś stawiał na złoto? Wielu, a nawet bardzo wielu twierdziło, że zajmiemy miejsce 5-6 w tym sezonie.
Nie jesteśmy faworytem ligi i nie byliśmy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Ż_N_B

Kto stawiał na Doyla i Gomólskiego? Ward nie był brany pod uwagę!
Bardzo wielu kibiców pisało, że 5 miejsce to max!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Ż_N_B

Nie jako lider zespołu...ja podejrzewałem, że będzie robić jako solidna druga linia Robert, ale nie jako lider ciągnący drużynę! Od tego miał być Łaguta:/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.