Wątek dotyczący artykułu

Betard Sparta Wrocław w końcu ma punktującego juniora. "Maksym jest wielką częścią drużyny"

Od kilku sezonów drużyna Betardu Sparty Wrocław miała problemy z formacją juniorską. W tym roku sytuacja uległa zmianie, po tym jak do klubu trafił Maksym Drabik.

przeczytaj cały artykuł

VoodooVince

Wrocław- kolejni, którzy poszli na skróty i kupili sobie juniorkę :) ... tylko nie wiem dlaczego, skoro trener taki świetny.

A teraz hejtować, bo na pewno z Leszna jestem i żal mi D ściska po przegranym meczu :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielka Sparta

jasne że ściska,to jest artykuł o Maksymie a ty wyjeżdżasz ze szkoleniem,mam ci przypomnieć że jakoś nikt nie widział młodego w EE,Sparta dała mu szansę i chłopak się odwdzięcza

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Syki

to nie jest tak, że nikt go nie widział, po prostu większość klubów zajmuje się szkoleniem zawodników i daje wychowankom szansę jazdy, Wy skupujecie gotowce i próbujecie sobie wmówić, żę to jest "swój" zawodnik

| Odpowiedz
blokuj
VoodooVince

Szansę? :D :D :D :D
Szansę to mogliście dać .. np Oskarowi Polisowi a nie jednemu z lepszych juniorów na rynku.
Szansę to dostał Milik- i tu bezapelacyjny szacun..
Ale gdy piszesz, że Drabikowi daliście szansę to brzmi tak jakby byl w sportowym rynsztoku nic nie jechał, a bohaterska Sparta zrobiła z Niego zawodnika :D
Przecież to karykaturalne :)
Ale najlepszego- 5 miejsce po RZ to też będzie Wasz sukces :)

| Odpowiedz
blokuj
Wojtula

Jaaaasne.Drabik,Milik,Ogór.
Przed sezonem tacy jak ty piali ze za słabi na ekstalige. A dzisiaj inna spiewka.napisz jeszcze coś fajnego.buahahaaa

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Wojtula

To wiele tłumaczy.Leszno przegrało u siebie z Toruniem,a my na wyjeździe w Toruniu remis.Czyli Leszno jest słabe????hahahaaa

| Odpowiedz
blokuj
wielkopolska rudy

Leszno słabe zobaczymy za tydzień w zielonej leszno wygrało wysoko na normalnym torze ,a z Toruniem remis bez przedpełskiego i miedzaka ,pogadamy za tydzień .Jestescie cienkie bolki rzeszów to pokazał ,a toruń wygrał w Lesznie zasłuzenie po pieknej walce i na normalnym torze ,dodam do tego ze w Lesznie nie byo THJ I MUSIELAKA.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
VoodooVince

Znajdź i pokaż mi wpis takiego pokroju z mojej strony pyskolu, a później przeproś..
idąc dalej.... poczekaj do końca sezonu.. tylko nie zapomnij wejść na forum pod tym samym nickiem :)

| Odpowiedz
blokuj
Wojtula

Nie znam waszej gwary i nie wiem co to "pyskol". W każdym razie zalecam zimne okłady.a na forum jestem tylko pod tym nickiem.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Ty bredzisz ostatnio notorycznie.Tekst o starcie i kredzie na motoArenie kilka lat temu po prostu zniszczył system i przebił brednie tańczącego o wygranej GKM-u w Grudziądzu i Po dla nich.Drabik na wyjeździe to żaden kozak,co pokazał w Toruniu.

| Odpowiedz
blokuj
Thoorop

mowa ze drabik to zawodnik jednego toru mnie dobiła,jesli mamy mowic o zawodniku jednego toru to w tym sezonie na takiego wyrasta przedpelski,gigantyczne roznice w srednich wyjazdowych i domowych

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Przedpełski zawodnik jednego toru,który w Gorzowie zrobił dychę,a w Lesznie w kluczowym biegu Pedersena woził.Zawodnik jednego toru,który swoje najlepsze wyniki w karierze notował na wyjeździe xDDDDD.Poza tym nie porównuj szamba do perfumerii.Paweł praktycznie w swoim pierwszym sezonie 3 razy na wyjeździe walnął grubo powyżej 10 pkt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Ale na jakiem poziomie.Punktem odniesienia jest średnia 2,4 u siebie.Trudno,żeby junior na wyjazdach też tyle miał.Zmarzlikowi też mocno średnia spada,a nawet Emilowi.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Pawłowi średnią zbił nieudany mecz w Tarnowie w którym jechał poobijany.Jednakże na wyjazdach mnóstwo razy notował bardzo dobre wyniki,więc na pewno nie jest zawodnikiem jednego toru.W Pardubicach niedawno komplet w mocnej stawce w rundzie eliminacji do IMŚJ.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
guy martin

Pawel jest jednym z najbardziej perspektywicznych Polskich zawodnikow , Maksio zaskakuje ale widac ze po pierwsze cos ma ze Slawka a po drugie ten go dobrze prowadzi . Nikt nie bedzie robil z niego niewolnika jak Dudkowie ktorzy nie maja czego zrec teraz . Albo jak Pawliccy ktorzy jezdza jak ich ojciec . Osobiscie nie lubie tylko Zmarzlika ktory powinien dostac w ryj za swoje kopanie nozka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
fan Lwów

Nie przesadzaj z tą nóżką Zmarzlika, to dodaje tylko kolorytu temu sportowi. Nie przypominam sobie, żeby Bartek zrobił komuś krzywdę tą nóżką. Jeździ fajnie i bojowo, zuch chłopak

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ЦТ

Dodaje kolorytowi? Zobaczymy jaki kolor przypasujesz kontuzjowanemu zawodnikowi, po takiej akcji. Nie daj Bóg, jak będzie musiał skończyć sezon po tej "kolorowej" szarży.
Dla mnie Piszczałka i Kasprzak za to operowanie nóżkami powinni dostać przydomki torowych bandytów i surowe kary. Kasprzak już kopie rywali, Zmarzlik w zasadzie też, kwestia czasu, aż kogoś odeślą do szpitala.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
fan Lwów

Powtarzam- przesadzacie. Trzeba uczciwie i bezstronnie przyznać, jakie skutki przyniosły kopanie nóżką wspomnianych? Żadne. Można przytoczyć tysiące wypadków spowodowanych rozmaitymi przyczynami. podaj mi chociaż jeden przykład spowodowania czyjegoś upadku przez kopnięcie Bartka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.