Dyskusja

KATO

ja mam pare szalików Startu i nie musiałem nawet za bardzo kroic bo jak wpadliśmy na mecz do Gniezna z Falubazem to jak szczury do piwnic wskakiwaliście gubiąc nawet buty po drodze. Może i twój by mi się trafił gdybys ty w ogóle kiedyś na stadion wyszedł.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Łowca_Szalików

nie rozsmieszaj mnie hahahaha po meczu dostaliscie taki łomot że paru twoich kolegow do dzis na wózku jezdzi a szale falubazu palone były przez 5-6 kolejek bo tyle ich nakroiłem z moją kliką

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
80GB

Jak bardzo trzeba być upośledzonym umysłowo żeby przechodzić obojętnie obok takiej krytyki jaka spada tu na ciebie a to tego ciągle pisać takie bredie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
KATO

Siema Kolego. Ani mnie to w głowie, pisałem o cwaniaczkach, którym się wydawało, że bez konsekwencji mogą zabrać trochę barw nastolatkom i to w większości dziewczynom ale jak dostali parę kopów w doope to się szybciutko zmyli. Wasze kibicowanie na stadionie było na wysokim poziomie, natomiast kibolom polującym na spokojnych sympatyków drużyn przeciwnych mówimy stanowczo STOP. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
KATO

widocznie sa do czegoś potrzebni. Pewnie zauważyłeś, że gros artykułów tez jest pisane w formie prowokacji. Takie czasy. Pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
KATO

Piekne barwy ma Start, niestety ma też łosi wśród sympatyków ale cóz, głupota jest niezalezna od położenia geograficznego i siega wszędzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.