Wątek dotyczący artykułu

Stelmet pójdzie za ciosem? "Musimy zagrać jak w Zielonej Górze"

Przewaga psychologiczna po stronie Stelmetu Zielona Góra po dwóch zwycięstwach? - Jesteśmy silni, dostaliśmy ekstra energii - mówi nam Chevon Troutman.

przeczytaj cały artykuł

Mopsiu

Grali taki sezon bo nie bylo presji i przede wszystkim nie bylo odpowiedniego przeciwnika . Stelmet zrzucil ciezar i teraz pojdzie gladko 4-2 zakonczy sie seria i swietowanie w ZG

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawka

Widocznie tylko Ty tego nie widziałeś. Tak mało punktów jak w drugim meczu wcześniej Turów nigdy nie miał, a w pierwszym osiemdziesiątkę przekroczył Collins, jak go nasi faulowali. Właśnie tą obronę było widać a Waszego ataku jakoś nie bardzo. Można było sądzić że 2 mecze w Zielonej będą na korzyść Stelmetu. Ja to przewidywałem, Ty mnie wyśmiałeś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ogrod87

Dwa ledwo wygrane mecze PGE w Zgorzelcu. Gdyby Zastal miał troszkę więcej szczęścia, to kto wie, czy w czwartek nie byłby kolejny sweep dla nas ;) Co, gdyby Celowi piłka nie wyleciała i trafiłby? 3-1 by było. Jak widzisz - na styku mecze. Nie licząc czwartkowego meczu, gdzie PGE dostało lanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
jarek 82

Już pisaliście że specjalnie przegraliście pierwszy mecz w ZG, drugi mecz u nas mieliście się przejechac po STELMECIE i u siebie wieszac medale już dzisiaj i co i doopa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.