Dyskusja

Lech Poznań Wisła Kraków

Lech Poznań - Wisła Kraków
7 czerwca 2015, 18:00

0 : 0
relacja

W Lesznie Tylko Unia

Ja wyjatek? Brawa dla Ciebie jezeli myslisz, ze w Lesznie "tylko" lech(amica). :) Kibole Lecha na pewno nei blyo na sektorach Unii :) A skoro myslisz, ze w Lesznie "rzadzi" leszek to czemu nikt z was nie wychodzi w szalikach?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

20 gówniarzy nie będzie decydowało o tym, czy w Lesznie się kibicuje Lechowi czy jakiemuś kopciuszkowi z Głogowa... nawet kiedy grającym trenerem w Chrobrym był Remik Bukowski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ScottZG

haha, każdy to wie przecież z kim Unia ma układy? z Lechem czy z Chrobrym? Widać, że nie wiesz nawet o takich rzeczach, będąc kibicem Unii.

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Synku paradowałem za młodu paradować mogę teraz i nie chciałbym być w waszej gówniarskiej skórze jakby któremuś przyszło do głowy ruszyć kogos z takim szalikiem

| Odpowiedz
blokuj
W Lesznie Tylko Unia

jak twojego kumpla z leszna, ojaaaa, nie ebde sie przejmowal Tobą :) jak bede chcial ebde Cie blokowal caly czas :) Niech Ci sie pochwali co pisal za nim go zablokowalem :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.