Wątek dotyczący artykułu

Ajtner-Gollob wygrał w Ostrowie. Borowicz z kompletem do klasyfikacji - I runda Nice Cup (wyniki)

Oskar Ajtner-Gollob zwyciężył w wyścigu finałowym I rundy grupy północnej Nice Cup. Drugi był Mateusz Borowicz, który rundę zasadniczą ukończył z kompletem punktów. Trzeci był Dawid Krzyżanowski.

przeczytaj cały artykuł

fan polonii 1988

Pamiętam jak dziś młodego chłopaka z Janowca wlkp który miał praktyki w firmie w której pracowałem, ojciec zainwestował nie małe pieniądze w sprzęt od Krzyżaniaka (do dzisiaj mam zdjęcia z motocyklami) jak by było mało zrobili na własny koszt mini tor w Kłecku.pochłonęło to mnóstwo pieniędzy a dzisiaj drobne wzmianki o dokonaniach chłopaka.Pamiętam także co powiedział ojciec młodziaka ... TO SPORT DLA BARDZO BOGATYCH JA AŻ TAKI BOGATY NIE JESTEM ALE ZOBACZYMY... Niech to będzie pointa dla tatusiów którzy chcą mieć synów żużlowców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kuba Stachu

Mysle ze to Swiatkiewicz..w Toruniu jezdzil i chlopak mial jaja do tego ale odbilo mu...pamietam jak scigaczem jezdzil i furore robil co nie on...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.