Wątek dotyczący artykułu

Stelmet przełamał PGE Turów i jest o krok od mistrzostwa Polski!

Genialna czwarta kwarta w wykonaniu Stelmetu Zielona Góra dała wicemistrzom Polski zwycięstwo w Zgorzelcu nad PGE Turowem 77:69. Ekipa z Winnego Grodu prowadzi 3-2 i jest o krok od mistrzostwa Polski.

przeczytaj cały artykuł

Kolanovic

Te finały tak naprawdę to Turów przegrywa niż Stelmet wygrywa. Z takim zaangażowaniem to już we wtorek odbierać będziemy srebrne medale, no chyba, że nagle dostaną motywację od PGE -$

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dillinger79

Te finały tak naprawdę to Turów przegrywa niż Stelmet wygrywa.

pokrętne!

ps.
co dokładnie powiedział Dylewicz? bo nie widziałem z nim wywiadu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubaz --- Zastal

hmmm... po czym to stwierdzasz??? Wiesz troche lat już interesuje się koszykówką i na moje zupełnie obiektywne oko po prostu Turów gra jak mu Zastal pozwala a że na niewiele to efekty sa jakie są. Myśle że filipovski "zabił" wasz atak a wasi zawodnicy sa zdezorientowani i nie wiedza jak się temu przeciwstawić...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Kolanovic

Na podstawie 5 meczów, które obejrzałem ;) . Uważam, że Rajkovic popełnił ten sam błąd co 2 lata temu, gdzie przygotował bardzo źle zespół pod względem wytrzymałościowym, bo to jest już kolejny mecz z kolei, gdzie Zastal w 4 kwarcie albo odrabia naszą całą przewagę, lub gdy mecz jest na styku, odjeżdża , niestety ale te finały są już przegrane :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
limak5

A wiesz co ja widzę?
Że Zastal i Turów popełniają te same błędy. Najlepszy okres swojej gry mieli w środkach sezonu. Zastal gdy na równi z równym walczył z Grekami, Turkami czy Włochami w Eurolidze a Turów, gdy doszedł do 1/8 Eurocupu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
FALUBAZ-ŻARY

no widzisz i tu się z Tobą ( niechętnie ,bo Jesteś zwykłym napinaczem )zgadzam! Jak pod koniec rundy zasadniczej Saso na treningach wstawiał drużynie w d..upe i było - brak sił ,skuteczności i przegrane 1-msc po rundzie zasadniczej to Ty i kilku ze Zgorzelca krzyczeliście jaki ZASTAL słaby ! A to było tylko przygotowanie na play-off ! Macie wspaniały skład , ale my mamy wspaniałego trenera i stratega !Wiem że jeszcze mistrza polski nie mamy , ale co zrobił SASO ...to jest...POEZJA!!! Nawet jak ZASTAL przegra , ja będę dumny z zespołu , trenera i całego sztabu !

| Odpowiedz
blokuj
dziadek60

Też tak myślę ze Saso zabił obroną atak Turowa. W ostatnich meczach nie widziałem największej broni Turowa czyli szybkiego ataku. A podwojeni gracze ze Zgorzelca (przy odciętych od podań pozostałych) nie bardzo wiedzieli co dalej mają grać.

| Odpowiedz
blokuj
obserwator SE

Chcesz powiedzieć, że nie chce im się grać o mistrza? Bo jeśli nie o to chodzi, to daj sobie siana z tymi złotymi myślami. Na tym polega sport, że albo się ma formę i się wygrywa, albo się jej nie ma ... i wtedy niektórzy sobie to próbują wytłumaczyć, tak jak Ty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
DB Magpie

Naprawde się uśmiałem . Idąc twoim tokiem myślenia to kiedy Brazylia przegrała w zeszłym roku w 1/2 finału Piłkarskich MŚ z Niemcami 1-7 to też bardziej przegrała niż Niemcy wygrali...Moim zdaniem prawda jest taka,że nie spodziewałeś się ,że twoja drużyna może przegrać z "Zastalem" w Finałach i nie potrafisz się do tego przyznać.Pogratulowanie przeciwnikowi wygranej a zwłaszcza drużynie z Zielonej Góry to dla ciebie niemożliwe bo nawet boisz sie o tym pomyslec a co dopiero powiedzieć.Więc dla mnie nie jesteś prawdziwym kibicem.Bo PRAWDZIWY KIBIC zawsze jest wierny swojej drużynie ale potrafi też docenić rywala.Skoro wg ciebie "Turów" jest lepszy to dlaczego tego nie widać na parkiecie? Gdyby był to byłoby już po finałach a nie jest.A podważając zaangażowanie graczy "Turowa" przyznajesz się do tego ,że nie są tacy dobrzy i mają gdzieś twój klub.Reasumując twoja wypowiedź to szukanie dziury w całym bo nie potrafisz czegoś przyznać i ty bardzo dobrze wiesz czego....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.