Wątek dotyczący artykułu

Piotr Pawlicki potrzebuje dłuższej przerwy?

Nie zapadła jeszcze decyzja kiedy Piotr Pawlicki powróci na żużlowy tor. Klubowy lekarz Fogo Unii, Tomasz Gryczka przyznaje, że w przypadku wstrząśnienia mózgu zalecana jest dłuższa przerwa.

przeczytaj cały artykuł

Whisky

Mam nadzieję, że uda się ugasić bojowość Piotrka - bo w jego zapał w kontekście powrotu na tor zapewne nikt nie śmie wątpić. Mimo wszystko, trzeba poświęcić sprawy ważne dla spraw ważniejszych. A jeśli sam zawodnik będzie miał problem z wyważeniem co istotniejsze... myślę, że zawczasu należałoby pochować wszystkie jego maszyny, by żadnej przypadkiem nie dorwał, przynajmniej na czasu przyszłego meczu. ;) Odpoczynku i zdrówka, to teraz priorytet, Unia da radę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic stali 1

TY MYSLISZ ŻE ON JEST CAŁKEIM ŚWIADOMY SWOICH DECYZJI PEWNIE GDYBY W TYM MECZU PODSTAWILIBY MU MOTOR TO BY WSIADŁ NA NIEGO A OJCIEC JESZCZE BY ZACHĘCAŁ . PAWLICKI JUŻ PO MECZU W TORUNIU KWALIFIKOWAŁ SIĘ DO CHWILOWEJ PRZERWY BO ZALICZYŁ MOCNY UPADEK ALE TERAZ KIEDY UDERZENIE BYŁO TAK DUŻE ŻE NAWET NOS ZŁAMAŁ WSTAWIANIE GO DO SKŁADY TO IGRANIE Z JEGO ZDROWIEM

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Whisky

...Dlatego też liczę na to, że znajdą się osoby, które odpowiednio wyhamują - ewentualne - niezbyt przemyślane decyzje Pitera. W ogóle uważam, że odgórnie powinno się Piotrkowi ten odpoczynek narzucić, zważając na siłę upadku. Właśnie to, i tylko to chciałam zasygnalizować swoim komentarzem. Nie wiem jak go odczytałeś, ale podejrzewam, że mylnie, skoro Twoja odpowiedź jest powieleniem tego co i ja miałam w zamiarze - choć może bardziej przewrotnymi słowami - nakreślić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.