Wątek dotyczący artykułu

PGE Stal chce Darcy'ego Warda. "Jeśli będzie trzeba, znajdą się na niego pieniądze"

PGE Stal chciałaby związać się z Darcym Wardem. Kontrakt Australijczyka z rzeszowskim klubem byłby sporą niespodzianką, gdyż 23-latek podpisał już list intencyjny z KS Toruń.

przeczytaj cały artykuł


budlight

Co to za hejt na SF ze strony Torunia? Jak prezes Stali głośno mówi że chce Warda i ma w głębokim poważaniu podpisany list intencyjny, to czemu mają tego nie publikować? Bo się kibicom to nie podoba i będzie napinka? To niech nie komentują i nie czytają komentarzy jak to taki problem. Ogarnijcie się ludzie. To nie spekulacje tylko czyjeś stanowisko do sprawy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
piwalcz

Zgadzam się. Nie lubię artykułów w których ktoś spekuluje ale tu żaden redaktorzyna sobie nie bzdurzy tylko jest cytat Łabudzkiego. Nie żadnego pionka tylko prezesa klubu. Może mu się marzyć jeszcze kontrakt z Dennisem Rodmanem i Diego Maradoną, można się z tego śmiać ale jeśli mówi o tym głośno to niby dlaczego media mają być cicho. One informują o tym co interesuje ludzi. A takie informacji właśnie ich interesują co widać tu zawsze po liczbie komentarzy... Niestety takie w Polsce jest podejście. Media są tylko OK jeśli wpisują się w jakiś aktualny trend i piszą tak jak chcą tego ludzie. Inaczej są prorosyjskie i proniemiecke i pod żydowskim zarządem powierniczym :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.