Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Kamil Syprzak i Marko Kopljar zawodnikami Barcelony!

Kamil Syprzak i Marko Kopljar zostali nowymi zawodnikami triumfatora Ligi Mistrzów, FC Barcelony. Hiszpański klub poinformował o transferach obu graczy na swojej oficjalnej stronie internetowej.

przeczytaj cały artykuł

dujszebajew

heheh zabawne no to Barcelona musiałaby zostać tylko z Syprzakiem bo podobno i Noddesbo miał odejść do Danii...a orientuje się ktoś do kiedy ma kontrakt ten obrotowy z Besiktasu? Bo jak oglądałem parę meczy to naprawdę grał nieźle..Zresztą jakim obrotowym w Europie kończą się kontrakty a którzy jeszcze nie zostali zakontraktowani gdzie indziej?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Bylo kilku ciekawych do wzięcia - Szollosi, Brannberger, Toft Hansen, Marsenic, Andreu - ale oni wszyscy maja juz nowe kluby.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Przeglądałem węgierskie portale i nie ma tam informacji, by miał zmienić klub. Jest to o tyle wiarygodne, że te węgierskie źródła działają dość prężnie. Ale to dopiero początek okienka transferowego...

| Odpowiedz
blokuj
dujszebajew

no o tych mniej więcej wiedziałem..szkoda zwłaszcza Toft Hansena..ale chodziłoby czy miałbyś kogoś na oku bez kontraktu obecnie czy raczej nie ma już szans na nikogo ciekawego?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
hbll

Nie mam informacji o "wolnych" graczach. Ogólnie wiadomo, że klubu szuka chyba Chipurin. Poza nim na pewno też będą jeszcze jakieś przetasowania (np. w Barcelonie) ale generalnie rynek jest chyba mocno przebrany, a akurat na tej pozycji jest w Europie dość poważny kryzys.
Z drugiej strony Manolo wynalazł Rochę, więc może i teraz uda mu się wyciągnąć kolejne króliki z kapelusza...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
incormed

Widzę, że jesteś tu jednym z nielicznych normalnych ludzi...
Masz może informację, komu kończą się kontrakty z Vive w 2016?
PS. Bardzo podziwiam twoje zamiłowanie do ręcznej i to, że czytasz nawet zagraniczne portale. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Q.S.T.B.

Podzielam Twoją opinię o kol. "hbll". Jest jednym z tych na tym forum, którego komentarze warto czytać. Odnośnie Twojego pytania o kontrakty Vive, to:
data ur. kontrakt od - do
Szmal Sławomir 1978-10-02 2011-07-01 2016-06-30
Zorman Uroš 1980-09-01 2011-02-01 2016-06-30
Tkaczyk Grzegorz 1980-12-22 2011-07-01 2016-06-30
Buntić Denis 1982-10-13 2011-07-01 2016-06-30
Jachlewski Mateusz 1984-12-27 2006-07-01 2016-06-30

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
dujszebajew

Płock sobie poradzi, pewnie znowu wyłowią z jakiejś niszy niezłego zawodnika, mnie jednak bardziej ciekawi czy Kielce coś jeszcze szykują czy raczej kołowi to temat zamknięty..bo w przypadku(oczywiście nie życzę) jakiejś kontuzji Aguinagalde to zostaną Kus i Jurecki? no to nieźle...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.