Wątek dotyczący artykułu

Nieoficjalnie: Przemysław Zamojski na dwa lata w Stelmecie!

To już pewne. Przemysław Zamojski, rzucający obrońca, zostaje w Stelmecie Zielona Góra i będzie grał w tym klubie przez dwa najbliższe sezony.

przeczytaj cały artykuł


Peryskop

I bardzo dobrze,że Przemo zostaje na kolejne lata w Stelmecie. Jest to jeden z tych "NIE DREWNIANYCH" i jeden z niewielu polskich zawodników na których patrzy się z przyjemnością jak się poruszają po parkiecie i na jego plastyczne rzekłbym wręcz "kocie" ruchy ,trochę tak jakby był zawodnikiem ciemnoskórym ,a wiadomo,że w koszykówce takie ruchy to nie lada atut.Do tego jak zaskoczy z formą rzutową to jest zawodnikiem kompletnym.Cieszę się i powodzenia Przemo !Jestem Twoim fanem i sympatykiem. I życzyłbym sobie,aby w Stelmecie grało właśnie jak najwięcej i co najmniej tak plastycznych ruchowo zawodników jak Przemo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabriel G

Z tymi kocimi ruchami to Cię jednak poniosło. Poza tym transfer dobry bo w końcu ile mamy dobrych dwójek Polaków. Na palcach jednej reki się zmieszczą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.