Wątek dotyczący artykułu

TOP 10 transferów PGNiG Superligi Mężczyzn

Przed sezonem w klubach PGNiG Superligi doszło do wielu interesujących zmian kadrowych. Które transfery okazały się najlepsze i kto został królem polowania?

przeczytaj cały artykuł

dareCK

Masz sporo racji, jednak osobiście uważam, że kilka, czy kilkanaście minut na parkiecie przy stanie +10 bardzo by Wam nie zaszkodziło. Poza tym, czy eksploatowanie jednego zawodnika w opisanych przeze mnie realiach jest dobrym pomysłem? Wiadomo, że nie ma złotego remedium w przypadku kiedy pół drużyny jest kontuzjowana, każdy trener ma swoje metody pracy i nie nam w nie ingerować. Tym bardziej słuszna wydaje mi się ostatnimi czasy metodologia Talanta, który zaczął stawiać na większą uniwersalność zawodników i ich wymienność na poszczególnych pozycjach. Faktem jest, że trzeba mieć do takich eksperymentów jeszcze odpowiedni materiał ludzki. Może też być tak, że po prostu nie doceniasz młodych wychowanków? Dla takich chłopaków nawet kilka minut stanowi niesamowite wyróżnienie a także motywację do dalszej pracy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

O ile na nizszym poziomie do gry wystarczy jedynie talent i umiejetnosci to jednak w powaznym graniu potrzebne sa tez warunki fizyczne. Najlepszym przykladem jest mlody Mokrzki. W drugiej Wiśle wygrywal mecze w pojedynke, Paczasowi tez wystarczyly tylko umiejetnosci zeby rzucac po 10 bramek w kazdym meczu. Gdy obaj zaczeli grac w seniorach to juz nie bylo tak kolorowo bo trzeba czasami powalczyc fizycznie z przeciwnikiem. Chlopacy z drugiej Wisły maja umiejetnosci i talent,ale rozgrywajacy przypominaja raczej skrzydlowych i ciezko bedzie im sie odnalezc w ekstraklasie. Co innego Syprzak i Piechowski ktorzy maja zdecydowana przewage w tym elemencie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.