Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Rosja bez braci Łagutów!

Potwierdzono już składy, w jakich drużyny wystąpią w barażu DPŚ w Vojens. Rosjanie przystąpią do turnieju z zaledwie trzema zawodnikami, osłabieni brakiem braci Łagutów.

przeczytaj cały artykuł


ginginho

DPŚ wymaga reformy. Powinien być podział na dywizje (tak jak w hokeju). W najlepszej mielibyśmy 4 topowe ekipy, które jechałyby w systemie każdy z każdym (kibice tęsknią za takimi spotkaniami), tak samo byłoby w drugiej dywizji, gdzie startowaliby średniacy (np.Anglia,Rosja,Czechy,USA), no i jeszcze trzecia dywizja, która byłaby furtką dla tych najsłabszych, którzy teraz się nawet nie zgłaszają do turnieju, bo im się to po prostu nie opłaca, natomiast w rywalizacji między sobą chętnych by pewnie nie brakowało.
Najsłabsi spadaliby dywizje w dół, a najlepsi szli do góry. I takie mistrzostwa wszystkich dywizji odbywałby się równolegle, co 2 lata, a nie co rok. xD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ADASOS

Dobry pomysł. Ja bym proponował aby grupa finałowa była 5-cio drużynowa, gdzie medaliści i gospodarz mieli by miejsce a dochodziła by dr. z eliminacji.
Tak jak obecnie w czwartek jechały by wszystkie dr. a w sobotę cztery bez najsłabszej w czwartek.

No i proszę nie myśleć ,że jak pięć dr. to i pięciu na torze. Nic z tych rzeczy. Jest świetna tabela biegów na taką okoliczność.W każdym biegu jedna dr. pauzuje a w nominowanych jadą tylko cztery najlepsze po 20 biegach.

Dr. dostają pkt za miejsce - 1m -4pkt 2-3pkt, 3-2pkt, 4-1pkt.
W sobotę w drugim turnieju 1m-5pkt, 2m-3pkt, 3m-1pkt.

Walka do końca gwarantowana i nie przypadkowi medaliści.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.