Wątek dotyczący artykułu

Polska Husaria w finale - Baraż Drużynowego Pucharu Świata (relacja)

Zwycięstwem reprezentacji Polski zakończył się baraż Drużynowego Pucharu Świata, który rozegrano w Vojens. Tym samym Biało-Czerwoni wystąpią w sobotnim finale żużlowego mundialu.

przeczytaj cały artykuł

Thoorop

przerastają mnie tego typu dyscypliny sportu i na trzezwo nei zblizam sie do telewizora gdy sa tego typu transmisje :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lubiący sport

w 2022 roku ma w Polsce powstać kryty tor do panczenów, zapraszam Cię już dziś do wspólnego oglądania rywalizacji reprezentantów kraju Tulipana z resztą świata.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
unialeszno1996

Holendrzy kontra reszta świata to było w Soczi, w Heereenven szczególnie u kobiet już tego nie było. Holenderki zdobyły tylko jedno złoto w biegu ze startu wspólnego, przegrały nawet w drużynie z Japonkami. Krótkie dystanse 1500m, 1000m i 500m rywalizację zdominowały Amerykanki Bowe i Richardson. U mężczyzn co prawda najwięcej medali zdobyli Holendrzy, ale to na dystansach najdłuższych - 5km, 10km, masówka i drużyna. Na 500m, 1000m i 1500m zdobyli "tylko" brązowy. Też w Pucharze Świata Holendrzy zdobyli tylko dwie kryształowe kule na dystansie 1500m u kobiet i mężczyzn. W Soczi była wielka dominacja, w Heereenven nie zrobili tego co w Soczi a byli u siebie, a to znaczy, że nie będzie pełnej dominacji. I dzięki Bogu, że łyżwiarstwo nie jest prze Holendrów zdominowane jak biegi przez Norweżki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
bydziaj

Jak już jesteś to muszę to wykorzystać i zapytać , czy wytrzymasz jeszcze te 2 miesiące żyjąc w biedzie ,żeby od początku sierpnia opływać w luksusy ? Ja osobiście nie mogę się doczekać ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Penhal

I co my tu mamy? Piotr Z Wojtkiem o polityce? O cudzie? Wy naprawdę nic nie widzicie? Nie macie dosyć zamiatania wszystkiego pod dywan?Rok potrzebowali by robiły się cuda w Rządzie?Jestem ciekaw co teraz te profesorki z dyplomem z bazaru na Wojtka uczelni młodym tłumaczą?Jestem ciekaw ich wersji o np. dymisji Sikorskiego?
Naród chce choć w minimalnym stopniu normalności a nie bandy kolesi skompromitowanych którzy się bawią w polityków.Dalej popieracie tą Partię Oszustów?
Chcecie CUDU ?On będzie tylko wtedy jak rozliczą ta całą bandę do końca i zabiorą im to co na kradli do trzeciego pokolenia włącznie. Dziwię się Wam że na te gęby możecie jeszcze patrzeć? Mnie miej boli gęba Macierewicza[bo chociaż chce znać prawdę]jak tych co tylko zganiają na chuliganów że podpalili budkę przed ambasadą.
Czytajcie dalej Dzieła Wybrane.
I pamiętajcie co Wam mówiłem 2 miesiące temu PO już nie ma i nic ich nie uratuje[w końcu]Oni już o tym wiedzą dlatego robią szybko Nowoczesną.Wie też o tym jeden z ich liderów Niesiołowski który już wie że będzie sprzedawał mirabelki na A-2 [kulczyka]
Ale to forum sportowe,Wojtuś dlaczego zablokowałeś mnie bym Ci ważne sprawy wklejał na FB?byś mógł sobie poczytać wyciągnąć wnioski?
Proponuję reset czerwonych już nie ma. Mimo wszystko Pozdrawiam włączamy szósty scalak nie boli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Olafsson

Hehe dokładnie,chłopaki mają od tego 'Tevałenu' tak zryte berety że tu już nic nie poradzisz :D.
Ps:W sobotę będzie złoto !!:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pandada

Taaa, Macierewicz chce prawdy i dlatego posługuje się kłamstwem i oszczerstwem. Ja rozumiem zniechęcenie PO, ale żeby głosować na klikę pisowską (krętaczy i oszustów jest tam nie mniej niż w PO, a dochodzą rządy kleru) albo na Kukiza (populistę i politycznego ignoranta)?
Czy to efekt nieudanej reformy edukacyjnej?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|10)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Penhal

A kto powiedział że z PIS mi po drodze?
Chcę tylko normalności w tym kraju to tak dużo?Jak jesteśmy w Europie to chcę być Europejczykiem[Polakiem] a nie obywatelem trzeciej kategorii.Jak nie rozumiesz że klika bawi się Twoim kosztem to trudno,nie interesuje mnie czy to będzie PIS czy kto inny.Chcę by Ci co przez 25 lat kroili afery,sprzedawali co się dało zakończyli tą farsę zwaną dla dobra rodaków.
I uwierz lepiej jest czasem się połudzić że będzie lepiej jak dalej pozwalać Partii Oszustów się dorabiać.
I dobrze że jest taki ktoś jak Kukiz bynajmniej nie idzie im już tak łatwo zamiatać czy w stylu Lisa walić propagandę o dobrobycie.
I nie bój się PIS-U bo to już stare bajki.W dobie internetu już nie mogą tak sterować mediami jak robili do tej pory.
Ostatnio jeden profesorek z PO powiedział zróbcie coś z tym FB bo wszystko wyciągną? Pytam gdzie on te studia kończył i czego go tam nauczyli?Pozdrawiam Ty możesz żyć jeszcze w kraju zakłamania,oszustwa afer na WIELKĄ skalę mnie to nie interesuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Lubiący sport

Banany tutaj rozdają?
Myślałem, że era największych sukcesów Adama Małysza została odłożona na archiwalne półki TVP, opatrzone komentarzem Włodzimierza Szaranowicza.
Chyba, że flaga Mozambiku wywołuję w Tobie rasistowski odruch rzucania bananami ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.