Wątek dotyczący artykułu

Bertus Servaas o minionym i przyszłym sezonie (wideo)

Prezes Vive Tauronu Kielce, Bertus Servaas, w długiej rozmowie z klubową telewizją podsumował sezon 2014/15 i opowiedział o planach zespołu na nadchodzące rozgrywki.

przeczytaj cały artykuł


Maxi-102

Skauting...młodzież...czyżby pieniążki się kończyły...A czym ma nas zaskoczyć Bertus za rok...będzie 4-5 transferów i większość już wie kot to będzie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HANDBALL PL

Kolego o małej inteligencji. Skauting to brak pieniędzy? Żeby był skauting, potrzebni są skauci. Skauci nie pracują za darmo tylko za ładne pensje. Skauci podróżują po Europie szukać talentów. Myślę że to wymaga porządnych pieniędzy, co zaprzecza Twoim tezom asie. Młodych zdolnych będą za grosze wyciągać do drugiego zespołu, będą mieli okazję potrenować z pierwszą drużyną. Który się rozwinie to wejdzie na drużyny i będzie świetny zawodnik za grosze, kto się nie sprawdzi temu droga wolna. Skauting i drugi zespół to jedna bajka, pierwsza drużyna to inna bajka. Ale Ty nie rozumiesz takich rzeczy albo nie chcesz rozumieć bo doprowadza Cię to do bólu dupska :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.