Wątek dotyczący artykułu

Bertus Servaas o minionym i przyszłym sezonie (wideo)

Prezes Vive Tauronu Kielce, Bertus Servaas, w długiej rozmowie z klubową telewizją podsumował sezon 2014/15 i opowiedział o planach zespołu na nadchodzące rozgrywki.

przeczytaj cały artykuł

KubaMTS

Nie możecie tego pajaca wyrzucić? Co za żenujące forum, na co mi to blokowanie skoro i tak widzę, że gość pisze wiadomość za wiadomością i i tak wiem, że jest syf? No ale co się dziwić skoro kooperacja z WP robi swoje, macie podobny poziom.

Bez bluzga lepiej? Przekopiowałem komentarz bo wiedziałem, że usuniecie, co tylko dowodzi faktu, że Maxi jest dla Was wygodny, bo komentarzy więcej gdziekolwiek się nie pojawi, jesteście żenujący.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
sonac

Jak nie ten to pojawi się inny pajac oni zadbają o to,musi być przecież ruch na stronie.. ale wkrótce pojawi się inne forum i wszyscy sie tam przeniosą stąd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Capo di tutti capi

Wyjaśnienia są dwa:
Albo gość jest nienormalny, albo jest trollem działającym na zlecenie serwisu w celu podbicia aktywności na forum.
W obu przypadkach nie warto mu odpisywać. Sugeruję opcję "Blokuj", od razu przyjemniej się tu zagląda:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.