Wątek dotyczący artykułu

Bertus Servaas o minionym i przyszłym sezonie (wideo)

Prezes Vive Tauronu Kielce, Bertus Servaas, w długiej rozmowie z klubową telewizją podsumował sezon 2014/15 i opowiedział o planach zespołu na nadchodzące rozgrywki.

przeczytaj cały artykuł


Petrochemia

Jeżeli ten bełkot stąd nie zniknie odpalamy z kolegą forum dla fanów szczypiorniaka. Forum w 100% darmowe, z moderatorami 2 z Płocka, 2 z Kielc i jeden przedstawiciel któregoś z innych klubów. Nie żadna strona, tylko same forum. Ja nawet skrócę trochę swój język. My będziemy mieć zdrowe forum, a SF parę kliknięć mniej. Chcecie hodować te ubóstwo intelektualne jakim sami marne redaktorzyny jesteście. STFU

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (20|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HBL

PEŁNA ZGODA !!!!!!!!!!! Administratorzy i redaktorzy tej strony dopuszczają aby jeden, sprawny inaczej osobnik, do końca zepsuł klimat dyskusji na tym forum. Coraz więcej normalnych ludzi stąd odchodzi. Zamiast rzeczowych rozmów i dyskusji są powakacje, odpowiedzi na prowokacja i tanie przepychanki.
WIDAĆ REDAKTOROM I ADMINISTRATOROM TEJ STRONY TO ODPOWIADA.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Petrochemia

Mi by się marzyło fajne forum w starym stylu liczniki, podpis no i rangi. O bajerach myślelibyśmy później na forum. Najlepiej jakby kibice z każdego miasta mieli własne rangi np. dla Płocka od najmniejszej Całujek -> Toromanović(to nic, że już nie gra, przecież co sezon zawodnik może zmieniać klub, a forum ma dłużej istnieć) -> Nenadić -> Marszałek, dla Kielc to np. Kus -> Chrapkowski -> Jurecki. Inni mogliby wybrać rangi szczypiornistów niezwiązanych z naszą ligą Sulic -> Vugriniec -> Hansen -> Karabatić. Pewnie to zostanie w sferze marzeń bo w standardowych forach można ustawić jedną konfigurację rang. Widzę, że pomysł się podoba i jak się zdenerwuję to pewnie się za to zabierzemy, bo pomysł nie narodził się dziś. Podeślijcie adresy do darmowych stron z forami. ma_cichocki@wp.pl

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.