Wątek dotyczący artykułu

Skandal w Szwecji! Hancock rzucił się na Pedersena! (wideo)

Do ogromnego skandalu doszło podczas meczu Elitserien pomiędzy Piraterną Motala a Dackarną Malilla. Greg Hancock wściekły po tym jak upadł na tor po ataku Nickiego Pedersena, rzucił się na Duńczyka!

przeczytaj cały artykuł

popo

Zastanawiają mnie wyniki ankiety, Hancock postąpił wyjątkowo nie sportowo i chociaż osobiście bardzo lubie Jankesa to powinna go spotkać kara. A w przypadku zupełnie odwrotnej sytuacji myśle że ponad 90% opowiedziałoby sie za karą dla Pedersena. Rozumiem że stereotypy, bo bardzo mało osób lubi Duńczyka (ja także) ale patrząć obiektywnie to Nicki miał mnówstwo przypadków w których był wykluczany za to że nazywa sie Pedersen. On ma taki styl jazdy że nie odpuszcza i zawsze walczy o zwycięstwo. Inaczej nie osiągnął by tyle w swojej karierze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Krzyżacy RSKŻ

ale tu jest pytanie nie o ukaranie tylko o SUROWE ukaranie. na kare Greg zasłużył ale na surową zasłużył Nicki. mam nadzieję, że nikt nie przejdzie znowu obojętnie obok tej sytuacji. dzisiejsza sytuacja jest skutkiem tego, że federacja duńska i FIM przymykają oko na to jak jeździ Nicki. zawodnicy nie mogą liczyć na wsparcie więc zaczynają sami wymierzać kary dla Duńczyka aby pokazać, że nie można przechodzić obojętnie widząc co jedzie Pedersen. przecież ten wariat w końcu kogoś zabije. zresztą co tu dużo gadać, Amerykanin to oaza spokoju a tu takie coś. to chyba mówi wszystko na temat tego co zrobił Nicki. powtórki nie pozostawiają wątpliwości, że Pedersen mocno faulował. ta sytuacja groziła poważną kontuzją Grina, a na to nie mogą godzić się zawodnicy, kibice a przede wszystkim władze żużla! liczę na natychmiastową reakcję i surową karę dla Nickiego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.