IE, gr. A: Pokonane Włoszki, szybki spacerek Turczynek

W "polskiej" grupie wciąż królują Azerki, które tym razem pokazały swoją siłę w starciu z Włoszkami. Tygrysice padły łatwym łupem Turczynek.

przeczytaj cały artykuł

RADJAN

czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć co działo się z wynikiem włoszek w 4 secie meczu Azerbejdzan - Włochy ? przy stanie 21 :23 ? chyba zamiast im dodawać zaczęli odejmować :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ankaaa

W czwartym secie Azerki wyszły na prowadzenie dwupunktowe po drugiej przerwie technicznej i jak było 21:23 to Rahimowa walnęła bombę i Włoszki zdołały już tylko punkt wywalczyć.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.