Wątek dotyczący artykułu

IE 2015: Ćwierćfinał na wyciągnięcie ręki - zapowiedź meczu Polska - Włochy

Podopieczne Jacka Nawrockiego mogą w piątek zapewnić sobie awans do kolejnej fazy rozgrywanego w Baku turnieju siatkarek.

przeczytaj cały artykuł


KSZO Ostrowiec

ale z drugiej strony Taka zawodniczka jak Skowronska zeby nie potrafila przyjac pilki jak nalezy to troche dziwne nieraz wygladalo to dosc zaskakujaco

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ankaaa

Tylko, że przyjmujące mają inną technikę poruszania się od środkowych, którą Kaśka była i atakujących, którą jest. Przyjmujący musi nie tylko kontrolować piłkę - jej tor lotu i rotacje, ale też swoje ciało i kolana w znacznej mierze. Musi dochodzić do piłki, a przyjęcie piłki to praca całego ciała, lata ćwiczeń i hektolitry wylanego potu. Nie da się tego od tak nauczyć. Tym bardziej, że w klubie Kaśka znowu grała na ataku i tylko kilka epizodów miała na przyjęciu i często zostawała wtedy zmieniana przez Dorę Horwath.
Dla mnie pomysł z Kaśką na lewym skrzydle miałby rację bytu, ale nie teraz, na WGP na przykład, bo ponownie mamy turniej finałowy u siebie i można by ogrywać Kaśkę po kolei z różnymi przyjmującymi, a nie stawiać Ją na przyjęcie teraz, kiedy ten turniej jest dla naszej reprezentacji taki ważny.
Mam nadzieję, że dziś Kaśka, Anka i Agata dadzą sobie radę w przyjęciu, bo jednak włoska szkoła to porządna technika bez względu na to, ile lat mają zawodniczki.

A retransmisja jest o 20:30 na PSExtra.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.