Wątek dotyczący artykułu

Stal powalczy o bonus z Unią Tarnów. Orzeł: Chcielibyśmy zabrać pełną pulę

Po przerwie na DPŚ MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów podejmie Unię Tarnów. Mistrzowie Polski chcą się zrewanżować za porażkę 40:50 i na własnym torze odnieść zwycięstwo, zgarniając przy tym także bonus.

przeczytaj cały artykuł

Grzesiek Tarnów

Wszyscy nie wiedza o czym pisza, najwiekszym "znafca" jest Wladek AA Komarnicki, ktory od wczoraj widzi Stal Gorzow w playoffach. Wladek przestan chlac denaturat, bo juz sam nie wiesz co bredzisz!!!
Byc moze Gorzow zgarnie bonusa, byc moze nie, jutro sie okaze. Byle bylo ciekawe sciganko :) Pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrus

Byc moze Gorzow zgarnie bonusa, byc moze nie, jutro sie okaze.

Jakie jutro? Raczej w niedzielę.Jutro,to jest SEC w Toruniu.Chyba sam chlejesz denaturat.Że tacy "ludzie" mogą pisać na forum!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grzesiek Tarnów

no proste ze jutro, bo wtedy bedzie wiadomo, czy Madsen pojedzie. Co w tym takiego dziwnego ? Bedzie Madsen, wszystko mozliwe, nie bedzie Madsena, bonusa dla Tarnowa raczej nie bedzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Petrus

Nie ucz mnie kolego myślenia,bo nie jesteś gostkiem z mojej półki.Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi,to nie odpisuj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Stercel

Rozumiesz po Polsku>? w tym newsie Władek się nie udziela. A Ty do niego piszesz nie pij denaturatu. Chyba Ty jesteś po tym rumie na kościach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.