Wątek dotyczący artykułu

Jastrzębski Węgiel zakontraktował nowego atakującego

Działacze Jastrzębskiego Węgla, po tym jak Michał Łasko odrzucił warunki nowego kontraktu i postanowił przenieść się do Chin, błyskawicznie znaleźli zastępstwo dla byłego reprezentanta Włoch.

przeczytaj cały artykuł

janek007

Kiedyś byłem dużym zwolennikiem talentu Muzaja, ale jak go zobaczyłem w odcinku Matura To Bzdura to się załamałem, Jeśli to było na serio, to on jest niestety po prostu głupi. Jak go widzę w TV to nie wiem czy się śmiać czy płakać. I pomyśleć że kiedyś może będzie reprezentował mój naród w kadrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
janek007

Ja się z tobą oczywiście zgadzam, że zawodnicy nie muszą być profesorami w dziedzinie fizyki kwantowej, ale tam pytali o trywialne rzeczy, które po wyjściu z podstawówki powinny być opanowane w 120%

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marulek

Dla kogoś kto w przyszłości może reprezentować nasze barwy nie przystoi aż taka niewiedza na temat naszego kraju ;) Z tego co pamiętam to: nazwał Gombrowicza żołnierzem, palnął, że Powstanie warszawskie było w XVIII czy XIX w., a konstytucja 3 maja w XX...trochę czasu minęło, może jak koledzy obejrzeli, to wziął się za siebie ;) Ja tam na niego liczę, oby dostał szansę jako 1 atakujący w JW, a przy tych cięciach - chyba tak będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.