Wątek dotyczący artykułu

Darcy Ward trenował w Ostrowie

Darcy Ward wziął udział w treningu w Ostrowie. Australijczyk kręcił treningowe kółka podczas zajęć drużyny MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia

przeczytaj cały artykuł

Apator Fan-RSKZ

Spoko.Zwróciłem jeden bilet za Gorzów,kupiłem bilet na SEC i kupiłem bilety na Falubaz (30 zł ulgowy,więc ceny wróciły do wyższego poziomu).O Wardzie ani słowa,ładnie się zawiodłem ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-ROMAN-

Trzeci z Wielkiej piątki też chce miec swego zawodnika:)
Przyszła pora na Warda w najbardziej utytułowanym klubie w Polsce:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Corlleon

łooo to jak tak to skład ks na 2016 to Holder, Ward , Pawliccy których przehandlowałem za Gomółę i Fajera. Pawełek, Zmarzlik. Grisza i Doyle oraz Miedziak. Mamy więc rezerwowego zagraniczniaka i Polaka. A kto będzie na rezerwie zależy od danej formy :P Przydał by sie jeszcze rezerwowy junior więc może Drabik młody?:P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.