Wątek dotyczący artykułu

Transfery w Premier League: Liverpool dotąd najaktywniejszy, inni jeszcze czekają

W Premier League trwa letnia przerwa i gorący okres transferowy. Spośród klubów czołówki na razie najaktywniejszy jest Liverpool.

przeczytaj cały artykuł


sel

dziwne transfery robi rogers. to są raczej uzupełnienia niż wzmocnienia. lfc roztrwoniło kasę za suareza (jak wcześniej tottenham za balea) i chyba słabo z kasą teraz stoją

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Milner to jak najbardziej wzmocnienia.Klub jest w bardzo dobrej kondycji finansowej ( 9 miejsce na świecie pod względem przychodów),ale stadion jest rozbudowywany ,a nie awansowaliśmy do LM ,więc siłą rzeczy budżet transferowy nie jest zbyt duży.Około 25-30 mln funtów max + oczywiście to co ze sprzedaży .Sterling odejdzie za minimum 50 mln funtów do City,odejmij 20% ,które dostanie z tego transferu QPR ,czyli to będzie 10 mln funtów.Sumując Liverpool ma powiedzmy 25 mln funtów swoich do wydania plus 40 za Sterlinga.To daje 65 ,zobaczymy kto jeszcze odejdzie,ale raczej to będą mniej ważni piłkarze i dużo za nich klub nie dostanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.