Wątek dotyczący artykułu

Rozczarowanie w Krakowie, Polacy na wakacjach - relacja z meczu Polska - Dania

Polscy piłkarze ręczni na zakończenie sezonu po meczu błędów przegrali z reprezentacją Danii. Dla Biało-Czerwonych był to ostatni występ w Tauron Arenie Kraków przed finałami mistrzostw Europy.

przeczytaj cały artykuł

kibiCK

Poza tym z Rafałem Glińskim na środku NIE MAMY CZEGO SZUKAĆ na mistrzostwach. To jest dobry zawodnik na polską ligę, nie na poziom międzynarodowy. Rafał nie ma rzutu z drugiej linii, przeciętnie rozgrywa a do tego nie ma warunków fizycznych. Francja wyskoczy z Karabaticiem na rozegraniu a my z Gliną i mamy z nimi wygrać, tak? Biegler obudź się! Trzeba dowołać Rosińskiego lub Tkaczyka. Potrzeba nam doświadczonego zawodnika, który będzie rozrzucał piły. Nawet jeśli Mariusz Jurkiewicz da radę wrócić na styczeń to przecież będzie po kontuzji. Sam całego turnieju nam nie wygra. Glina to stanowczo za mało jeśli chcemy grać o medale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaco65

Dokładnie... nic nie ujmuję Glinie, ale przecież w Kielcach ten gracz nie mieściłby się na ławce rezerwowej. Teraz odchodzi od nas Rosa a przecież to jest lepszy zawodnik od Gliny. Naprawdę nie mamy lepszych środkowych w Polsce? Mamy, ale mecze reprezentacji oglądają w TV. Trener zarządził...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
miki

A ja bym powiedział, że z Bieglerem i Glińskim nie mamy czego szukać na mistrzostwach. Jestem pewien, że przy grze schematami mającymi doprowadzić do określonej sytuacji na boisku Gliński nie byłby dla kadry osłabieniem jak teraz przy improwizacji. Dodatkowo Gliński to dobry obrońca. Niestety trener jest jaki jest i do mistrzostw zmiany na tym stanowisku nie będzie, więc niestety trzeba zrezygnować z Glińskiego, bo przy tej formie ataku pozycyjnego jest bezużyteczny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.