Wątek dotyczący artykułu

Rozczarowanie w Krakowie, Polacy na wakacjach - relacja z meczu Polska - Dania

Polscy piłkarze ręczni na zakończenie sezonu po meczu błędów przegrali z reprezentacją Danii. Dla Biało-Czerwonych był to ostatni występ w Tauron Arenie Kraków przed finałami mistrzostw Europy.

przeczytaj cały artykuł

markiszon

No widzisz Ty pewnie masz racje ! Chcialbym Ci przypomniec, ze Wenta z kadra zdobyl lepsze bo 2gie miejsce na misrzostwach gdzie wg mnie kadry byly mocniejsze niz obecnie. Nigdzie nie pisalem o Wencie, wiec nie podniecaj sie zbytnio. Juz kiedys pisalem, ze skoro Biegler taki swietny fachura to zycze Wam takiego trenera w Wisle. Jak masz troche szacunku to pisz Ci a nie ci. Z reszta czego ja wymagam od plockich ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WisłaPl

Hmmm widze, ze sam do siebie nie masz szacunku (markiszon z "malej" litery) i tylko nie wypominaj co zdobyl Wenta z kadra, bo nie wiadomo co by zdobyl inny "normalny" trener [nie uciekajacy(moim zdaniem) z tonącego statku]. A tak w ogóle ciekaw jestem czemu nadal nie pracuje w Kielcach. Zgagaduje, że sie nie nadaje......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
markiszon

Nie pal glupa tylko przyznaj racje (zdaje sobie sprawe, ze z tym w Plocku wielu trudno przelknac czyjas racje). Sam sie synek motasz - to po co napiales, ze Biegler osiagnal braz na MŚ ? skoro nie wiemy co zdobyliby kadrowicze z prawdziwym trenerem ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
markiszon

A tobie widze brak konkretnych argumentow i zmieniasz temat. Ok koniec tematu bez odbioru. P.S. zycze ci kiedys fachowca trenera Bieglera w Plocku ! Nie odpowiadaj prosze zamykam z toba temat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
WisłaPl

Nosz k.... jakbys nie zauwazyl to ja jade tylko na argumetach, przeczytaj jeszcze raz swoje i moje "argumenty" i porównaj kto ich wecej mial. Chodzi o to, ze nie chwalmy Wenty za udany "rocznik". Mozliwe, ze Cadenas czy Dujszebajew z nimi w tym czasie zdobyli by wiecej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
handballer

mordeczko, nie zapominaj że Bogdan WENTA wyprowadził naszą kadrę z zaścianka, sprawił że ten sport jest popularny w kraju, dzieci garną się do uprawiania tej dyscypliny, oglądamy jak w TV, jesteśmy postrzegani jako Europejska czołówki, to przy nim dojrzała ta drużyna - słuchałeś dzisiejszego czasu? Biegler coś mówi, Będzikowski się produkuje, a to dopiero Szmala wszyscy słuchali.. Powiedz mi co Biegler zmienił od odejścia Wenty? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Mariusz7

O zobacz, a ja pamiętam występ Naszej Reprezentacji na IO za czasów Bogdana Wenty czyżbyś był za młody by to zapamiętać?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.