Wątek dotyczący artykułu

Wyrównany skład kluczem do sukcesu torunian we Wrocławiu?

Po porażce w Tarnowie, drużyna KS Toruń wybiera się na kolejny trudny mecz wyjazdowy. Tym razem Anioły zmierzą się z Betardem Spartą Wrocław.

przeczytaj cały artykuł

Luke Antonio

Obawiam się, że znów może być antyżużel Barona, tj. jedna ścieżka metr od krawężnika i zanim przyjezdni się połapią, to będzie już po meczu jak z Lesznem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JARASS

Spojrzałem na prognozę pogody dla Wrocka na jutro i przewidywane są deszcze,także tor niekoniecznie może być "Baronowy" ;o)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JARASS

W niedzielę recepta na zwycięstwo jest tylko jedna: - błyskawicznie startować. Oglądałem mecze z Wrocławia i na odzyskanie pozycji na dystansie nie ma co liczyć. Wyprzedzić rywala może tylko wtedy, gdy ten popełni ewidentny błąd. jedna ścieżka przy krawężniku bywa także czasami powodem groźnych upadków, gdy wszyscy chcą tam się wcisnąć po starcie - dodaje Gajewski.
Tak jak pisałem,my sroce spod ogona raczej nie wypadliśmy i każdy zna sekret Waszego toru,czy będziemy na tyle szybcy?
No cóż dzisiejszy mecz to wyjaśni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.