Wątek dotyczący artykułu

UFC Berlin: Joanna Jędrzejczyk obroniła pas! Jessica Penne została rozbita!

W hali O2 World w Berlinie odbyła się "polska" gala UFC Fight Night 69. W walce wieczoru nie zawiodła Joanna Jędrzejczyk, która obroniła tytuł wagi słomkowej!

przeczytaj cały artykuł

Marcisz

Cienkie te całe UFC, doping jak na jakiejś wiejskiej gali niż w czołowej organziacji, całe show na niskim poziomie. Taki szum był na tą Jędrzejczyk to sobie obejrzałem, nudy. Nie wiem czym się nią jarać, babka walczy w mega słabej kategorii i boi się iść do parteru. Dla Jędrzejczyk nie ma rywalki, ma taka stójkę, że nikt jej pasa nie odbierze. Te wszystkie jej rywalki z UFC to cienizna, ich numer 3 Penne wygladala jakby nigdy nie trenowala, tak samo ich byly numer 1 Esparza jak dzieci we mgle. Jestem przekonany, że jakby doszly tam walczyc jakies mistrzyni kicboxingu czy muay thai tak jak Jędrzejczyk to wtedy te walki były by ciekawe i każda warta uwagi bo narazie to te walki Jędrzejczyk to lekka zenada. Nie trawie tez Joanny bo bije od niej pycha jak zdobyla pas, robi cyrk i pajacuje na wazeniach, przynosi tam jakies wiejskie przedmioty i robi remize.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rick Grimes

To było UFC Fight Night, dlatego mniejsza widownia.
Obejrzyj sobie główne gale UFC 189 zapowiada się ciekawie Aldo vs McGregor a na UFC 190 będzie walczyć Ronda Rousey :))

robi cyrk i pajacuje na wazeniach, przynosi tam jakies wiejskie przedmioty i robi remize

No to chyba rzeczywiście pierwszy raz oglądałeś UFC :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.