Wątek dotyczący artykułu

Rozczarowanie w Krakowie, Polacy na wakacjach - relacja z meczu Polska - Dania

Polscy piłkarze ręczni na zakończenie sezonu po meczu błędów przegrali z reprezentacją Danii. Dla Biało-Czerwonych był to ostatni występ w Tauron Arenie Kraków przed finałami mistrzostw Europy.

przeczytaj cały artykuł

wawiak

Mecz jaki był każdy widział.
Okres urlopowy. Ciężki sezon. Kontuzje. Trener ma czas.
Duńczycy są w podobnej sytuacji i przysłali zaplecze które pokazało, że jeżeli coś się potrafi to i bez specjalnych przygotowań i zgrania da się to wykorzystać. Bez specjalnych warunków fizycznych, bez nerwowości, za to z odpowiednią techniką.
Zastanawiam się czy obecność etatowych Bieleckiego, Wiśniewskiego i Rojewskiego by coś w tym meczu zmieniła ? Chyba nie, no może nieco wynik.
Niestety dobrze było widać gdzie są nasze problemy. Uważam, że bramka, skrzydła i koło zagrały nie najgorzej. Jeden Dzdziuś (i krótko Lijek)z tyłu, to zdecydowanie za mało.
Zaczyna się to robić denerwujące, pisanie z uporem maniaka czego nam brak.
Pozwolę sobie na kilka subiektywnych uwag, mając nadzieję na poprawę :
1. Środek rozegrania - krótko mówiąc brak, tu braki będą najbardziej odbijać się czkawką
2. Obrona - brak lub szczątkowa
3. Kontra - jw
4. Współpraca z kołem i skrzydłami - jw
5. Gra w przewadze - jw
Mam nadzieję, że sami trener i zawodnicy nawet lepiej wiedzą czego im zabrakło. Że zrozumieją że samo szczęście i waleczność to za mało.
Nie chcę wymieniać nazwisk, ale były tam postacie oględnie mówiąc "nierokujące", przynajmniej na dziś.
Czasu troszeczkę jest, ale trzeba go dobrze przepracować.
PS.
Koledzy, mam prośbę.
Od jakiegoś czasu pojawia się tu nazwisko Konitza. To marny ligowy grajek, co wy w nim widzicie ? Czy to ma być "wunderwafe" na ME ? Bez żartów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GB1977

Nie zgadzam sie z twoja wypowiedzia odnosnie Koitza. Poza tym czy masz racje czy nie, napewno jest to lepszy zawodnik niz Gliński czy Masłowski, co oznacza ze jak dla mnie powininen byc w tej kadrze, pod nieobecnosc Jurkiewicza i Jaszki oraz brak powołan dla Tkaczyka i Rosińskiego. A co powiecie o Niewrzawie? Moze sprobowac na srodku Pawła? Wydaje sie lepszy od Masłowskiego i Glińskiego, a dopoki doswiadczona czworka nie wroci do kadry to moze warto by go sprobowac? Tylko o czym my tu mowimy , bigler i tak swoje mysli i robi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wawiak

Mój wpis dotyczący Konitza był tylko moją opinią. Nic w jego grze nie widzę i tyle.
Sądzę, że taki mecz, w tym terminie i z taką drużyną to była szansa na właśnie sprawdzenie bezpośredniego zaplecza. Może i Konitza. Z pewnością Nierzawy. Ale jak słusznie zauważyłeś trener widzi to inaczej.
Ja nie przykładam zbytniej wagi do wyniku meczu sparingowego, ale chciałbym w nim zobaczyć jakąś myśl, jakieś działanie, jakieś próby czegoś nowego i naprawy starych błędów. A tego nie zauważyłem. Zauważyłem, jak bardzo niestety dzisiaj odbiegaliśmy umiejętnościami od Danii-B. I to było niepokojące.
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.