Wątek dotyczący artykułu

IE 2015: Katastrofa Biało-Czerwonych! - relacja z meczu Polska - Belgia

W meczu 5. kolejki grupy A Igrzysk Europejskich 2015 w Baku, żeńska reprezentacja Polski na własne życzenie musiała uznać wyższość kadry Belgii.

przeczytaj cały artykuł

Ankaaa

Ja dziś czekałam na to, żeby trener dał odpocząć Ance i wypróbował ustawienie: Durajczyk, Skowrońska-Dolata, Kurnikowska na przyjęciu. Nie może być tak, że Kaśka funkcjonuje na przyjęciu tylko z Anką, bo dzisiaj było tak, że Kaśka spokojnie się trzymała i w ataku i w przyjęciu, a jak Polki straciły prowadzenie w 4 secie to kto zszedł z boiska? Skowrońska-Dolata, która punktowała za połowę zespołu. I w ogóle, co to za gra z Kaśką na przyjęciu, kiedy nawet te lekkie zagrywki są Jej zabierane sprzed nosa przez Durajczyk? Skowrońska lepiej by przyjmowała, gdyby się nie bała, że ktoś w Nią zaraz wleci. Nawrocki musi dać jasne hasło, kto, co przyjmuje i nie obchodzić się z Kaśką w przyjęciu jak z jajkiem. Przyjmuje ostre zagrywki, z flotem może mieć więcej problemów, ale to wtedy ma być jasne hasło, że przyjmuje krótką zagrywkę, a druga przyjmująca/libero bierze dłuższą, bo póki co, to w przyjęciu dziewczyny często są jak dzieci we mgle, a Kaśka jest kryta jakby piłki nie umiała odbić, co jak wiemy, nie jest prawdą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nuśka

Zwłaszcza, że Skowrońska przyjmowała dziś zagrywki z wyskoku na bardzo wysokim poziomie. W 1 fazie meczu Werblińska nic nie grała i śmiało można było zaryzykować z jej zmianą na Kurnikowską, która z tym przyjęciem wcale nie szarpie. Brak zmiany Bednarek jest nie do przyjęcia, dosłownie nie grała nic. Słabo w ataku bloku i obronie nie wiem po co była na boisku, totalnie nie rozumiem postępowania Nawrockiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ankaaa

No właśnie! Jak Ance nie szło to tym bardziej byłam za tym, żeby Kurnikowska pograła, w Muszynie była kluczową zawodniczką, a teraz głównie stoi w kwadracie, nie licząc kilku wejść. Spokojnie można było dać Jej pograć, a za Bednarek-Kaszę wpuścić Majkę albo Kąkolewską. Obie w bloku sobie świetnie radzą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.