Wątek dotyczący artykułu

Którzy Polacy trafią do Stelmetu? "Mamy swoje preferencje. Niedługo ogłosimy nazwiska"

W ostatnim czasie polska kadra Stelmetu Zielona Góra znacząco się uszczupliła. Kto trafi ekipy z Winnego Grodu w miejsce Chanasa, Cela i Kucharka?

przeczytaj cały artykuł

Peryskop

Życzyłbym sobie,aby z Polaków trafiła do Stelmetu cała trójka : Gruszecki, Chyliński i Michalak ( każdy z nich potrafi fajnie rzucać z dystansu i półdystansu). No i pracować intensywnie panowie działacze i trenerze nad nowymi podkoszowymi proszę bo tu jest cały czas drewniany dramat !!! Jak mam być szczery to z dwójki Hrycaniuk i Lalic to zostawiłbym prędzej Lalica ,ale tak jak mówię wymieniłbym i jednego i drugiego w myśl zasady ,że kogo by tutaj pod kosz nie wzięli to już gorzej być nie może.Pod kosz potrzebna jest skuteczna ,zwinna ,skoczna, postawna i zwrotna "kocia zwierzyna". Zresztą tak jak całemu zespołowi powinna przyświecać idea pt. im mniej "DREWNA" na pokładzie tym lepiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maras27

Ta zwinna ,skoczna, skuteczna i postawna zwierzyna, wzięłaby tyle kasy co pół całej naszej przyszłej drużyny więc chyba to nie wchodzi w rachubę. Konkretny center bierze strasznie dużo $$$ bo takich jest mało.
Jeśli chodzi o trójkę: Gruszecki, Chyliński i Michalak (którą wymieniłeś) to nie wchodzi to w ogóle w rachubę, bo zapomniałeś że mamy jeszcze Zamoj, który zostanie u nas na 98%. Nie zmienia to faktu że Michalaka i Gruchę, bardzo chętnie bym u nas widział...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Peryskop

Nie wymieniłem Zamoja bo ja Zamoja traktuję jako oczywistość,że był i jest już oczywiście cały czas w Stelmecie .Ta wymieniona trójka jaką wymieniłem to oczywiście obok Zamoja. Musimy pamietać ,że przy założeniu gry w Europie to sezon jest bardzo długi i ja bym szedł w tym kierunku, żebym tak kostruował zespół,aby część z nich grała wiecej w TBL ,a czesć koncentrowała się w pierwszej części sezonu bardziej na Europie i do tego trzeba mieć szeroki zespół w którym praktycznie każdy jego element będzie równie ważny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.