Wątek dotyczący artykułu

Stelmet walczy o Euroligę. "Cały czas dosyłamy potrzebne dokumenty"

Stelmet Zielona Góra do końca czerwca ma czas na złożenie odpowiednich dokumentów. - Aplikujemy i zobaczymy, jak cała sprawa się potoczy - mówi Janusz Jasiński, właściciel klubu.

przeczytaj cały artykuł

KSF - Sława

To jak nazwać te łamagi ze Śląska? I to zarówno "piłkarskiego jak i koszykarskiego"?
Wielkie miasto a kluby nawet w PL bez sukcesów;)
Siatkówka, żużel itd wszystko leży...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
michalzg

właśnie w tych dużych miastach tylko kopana, ja tego nie rozumiem i chyba nigdy nie pojmę. Warszawa, byłem na meczu na kole w pierwszym sezonie Stelmetu w TBL. Przyszło może 200 osób ? Wielkie miasto a nikt dupy na sport oprócz kopanej i trochę siatki ( i tak mała frekwencja ) nie rusza. Polska beznadzieja. Kraków to samo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Powiem krótko: miałem Cię za "inteligentniejszego"... kim zatem jest Śląsk? Serdeczne pozdrowienia dla fundatora "hali ludowej"... Dead Can Dance mi się podobał... akustyka nie;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
KATO

Po Twoim pierwszym wpisie przejrzałem internet i znalazłem te koncerty w czerwcu! I to we Wrocku, tak blisko. Ale dałem doopy!
Co do DCD to 30 lat temu usłyszałem "In Power We Entrust The Love Advocated" na liście rozgłośni harcerskiej i od tego czasu wszystko co 4AD rozpędza moje serce a szczególnie Lisa i Brendan. Pozdrawiam i żaden pan zwe mnie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
fazzzi

Jeszcze "coś"... wklepałem sobie to w yt... a tam obywatel Paweł Broda pisze: "przy tym kawałku chcę być zakopany"...;)
Ile to ja kasy utopiłem... kasety zastąpiły cedeki... półki się uginają... teraz obunóż jestem w ECM

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.