Wątek dotyczący artykułu

Cieślak: Jak się ma miękkie serce, to trzeba...

Trener Ostrovii o kontrowersjach przed meczem z ROW-em Rybnik. Transmisja w środę w TVP Sport i SPORT.TVP.PL od godz. 17:35.

przeczytaj cały artykuł


Hampelek

no i widzicie wszystko wyszło na jaw. Niech Rybnik jeszcze raz spróbuje płakać o przełożenie meczu. Mam nadzieję, że już nikt wam nie przełoży.
A Mrozek jest zerem. Przekupił Rzeszów, żeby Czaja nie mógł jechać. No super. Brawo Rybnik. Po trupach do celu. A już myślałem, że wszystko się rozejdzie, a tu proszę. Mrozek robi co chce, a wszyscy jak zawsze jadą na Ostrów, a jaka jest prawda wszyscy widzą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ChłodnymOkiem

Mrozek się kiedyś mocno przejedzie.
Już rok temu praiwe przy każdej okazji mówił, że czeka na wyrok w sprawie Okoniewskiego i ewentualne odebranie punktów dla GKMu, wtedy ROW byłby wyżej w tabeli.
Zabierał głos w tej sprawie, chociaż w żaden sposób go nie dotyczyła.
Już rok temu Rybnik miał awansowac, a prawie awansowal, tylko ze w druga strone. Do tej pory ciekawe jest jak oni mogli wygrac rok temu w Lodzi, jak w innych wyjazdach nie zrobili nawet 38 punktow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.